UWAGA!

Trzeci turniej o Grand Prix (badminton)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa zorganizował trzeci turniej eliminacyjny w drugiej edycji rywalizacji o Grand Prix Elbląga. W niedzielnych zawodach uczestniczyło 28 osób.

Na wniosek uczestników organizatorzy rozbudowali konkurencje, wprowadzając kategorie gier podwójnych kobiet i mężczyzn. Podajemy wyniki turnieju we wszystkich kategoriach.
       Rywalizację indywidualną pań wygrała Małgorzata Rama, wyprzedzając Dorotę Rajczyk-Gałkowską i Annę Ryś. W grze podwójnej triumfował duet Małgorzata Rama i Anna Rama przed parą Beata Ostaszewska i Dorota Rajczyk-Gałkowska.
       W grach indywidualnych mężczyzn do lat 39 najlepszy (poza konkurencją) był Jerzy Murach, a miejsca na podium zajęli Wojciech Lasek i Sławomir Narusz. Kategorię 40 lat i powyżej wygrał Jerzy Murach przed Jerzym Machelskim i Jerzym Szewczykiem.
       W grze deblowej najlepszy duet Jacek Kosmaczewski i Wojciech Lasek przed Jerzym Murachem i Sylwestrem Michalskim oraz Jarosławem Szopką i Sławomirem Naruszem.
       W punktacjach generalnych po trzech turniejach w poszczególnych kategoriach prowadzą: kobiety – Małgorzata Rama 120 pkt.; mężczyźni do 39 lat – Wojciech Lasek 118 pkt.; 40 lat i starsi – Jerzy Szewczyk 108 pkt. W grach podwójnych prowadzą zwycięskie pary z niedzielnego turnieju.
       Kolejny turniej zostanie rozegrany w hali IV LO przy ul. Sienkiewicza 2 17 stycznia 2010 r. Przyjmowanie zgłoszeń od godz. 9, początek gier godz.10.
       Komplet wyników oraz galerie zdjęć z poprzednich zawodów dostępne są na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.
      
      
oprac. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama