• w 15 -tej kolejce zloic d. .e, zloic d. .e. .. - ruskim, na kolana i prosic o lagodny wymiar kary. Nadolny bedzie waszym katem. .. .. odgorny
  • Zeby taka sławna i szanowana Olimpia przegrywała z jakąś drużyną z mazowieckiej wioski. .. .wstyd. .. .wstyd dla miasta. .. ..
    0
    0
    Nie kibic lecz obserwator...(2012-10-21)
  • PaPa Raduszko !! Do widzenia Do widzenia chu. wam w du. .Do widzenia. .. .. ! Byłem, widziałem, ledwo zwyciężyłem. Łukasz pogoń to potupajstwo póki do końca nas nie zhańbili! A po co sie denerwowac, nie przyjde, bo nie ma na co patrzyć, a byłem na wszystkich meczach u siebie od 3 lat!!! Myślę, że takich jak JA będzie kolejne 15-20 osób, którzy przestaną chodzić i tak Nasza Olimpia pomalutku zaczyna ginąć z kibicowskiej mapy Polski.
    0
    0
    O(L)impijczyk(2012-10-21)
  • Idzcie na Concordie, i wy. pie. dal. ac od Olimpii ciekawe ilu was bedzie w Radomiu? Ps. a piłkarzyki do roboty sie brac!!!
    0
    0
    Siła,praca,walka(2012-10-21)
  • Dlaczego przesunięto Derby z soboty na niedziele? Jest to długi świąteczny weekend. Np pracuje we Wrocławiu w niedziele rano musze juź jechac aby byc w pracy wypoczęty. W takiej sytuacji jak ja .JEst duźo elbląskich kibiców ktorzy ze wzgledu na katastrofalne bezrobocie w Elblągu musieli szukać pracy daleko od Elbląga. A przyjeźdzają do rodzinnego Elbląga na weekendy. A po drugie w Gdańsku gra w tym czasie LEGIA. Duźo od nas kibiców tam się wybiera. Teraz pytanie. GDZIE TU LOGIKA ABY DERBY PRZESUNĄĆ NA NIEDZIELE ? ? ? ? ?
    0
    0
    Czytelnik_MOBI_52168(2012-10-21)
  • Co ci pilkarze robia? Dlaczego brak im honoru i samokrytyki. Trzeba zapieprzać na treningach i walczyć dla dobra OE. To co zobaczyłem wczoraj dało jasno do zrozumienia, ze im sie nie chce! Zawieszam chodzenie na mecze OE. Sytuacja musi się zmienic!
    Kwas i Moda(2012-10-21)
  • Kwas i Morda: może i jest w tym jakiś sens. .. Legia przyjechałaby dzieś wcześniej na OE, kibole mają robić oprawę. .. Teraz to nawet nie będzie komu jej zrobić, jak nawet połowa pojedzie na mecz do Gdańska. .. Kosa, który siedzi w marketingu i na takie rzeczy nie zwraca uwagi. .. PORAŻKA Też mam w tej chwili dylemat czy nie jechać do Gdańska. .. Ciekawe jakie jest oficjalne stanowisko klubu. .. Zadzwonię jutro i ciekawe czy odpowiedzą na to pytanie. .. A mecz rzzeczywiście bez polotu, lepiej było z Garbarnią, bo było dużo więcej walki. ..
    0
    0
    OE_SAPER(2012-10-21)
  • Concordia dzisiaj wygra na wyjeździe i pokaże kto tu rządzi w Elblągu!; )
    0
    0
    piknik z konki(2012-10-21)
  • Po raz pierwszy wyszedłem z meczu przed jego zakończeniem. Pozbierać chłopaków z orlików to będą lepiej grali.
  • Graja tak jak chce prezes, 1 zwyciestwo na 3 mecze wystarczy do utrzymania, trener nie ma tu nic do rzeczy, a tym bardziej ruskie w skladzie, kto tego nie widzi jeszcze chodzi to ogladac, ja juz nie wytrzymalem nerwowo :D
  • Jak już coś piszemy, sympatyczny kolego lub koleżanko "k. o. ", to starajmy się wykazać jak najwięcej rzetelności dziennikarskiej. Może to tylko drobiazgi, ale po kolei. Nieprawdą jest, że Olimpia "stworzyła tylko jedną okazję bramkową". Rzeczywiście Ślifirczyk zmarnował w ósmej minucie wyborną okazję do zdobycia bramki, ale cztery minuty wcześniej Tomasz Sedlewski, nota bene jak zawsze wyróżniający się zawodnik Olimpii, nie trafił w piłkę w równie doskonałej sytuacji. No i k. o. sam pisze o strzale Nadijewskiego na początku drugiej połowy. I jeszcze jeden drobiazg - strzał głową Arkadiusza Jędrycha, kiedy to piłka nieznacznie przeleciała nad poprzeczką bramki Olimpii, miał miejsce nie w 5,ale w 1 minuciw meczu. Niby drobiazgi, ale jednak ważne. A co do oceny całego meczu to w pełni się z k. o. zgadzam. Koszmarna mizeria, nie drugoligowa piłka nożna.