UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Turniej Orlika w ZS nr 1 (piłka nożna)

 
Elbląg, Turniej Orlika w ZS nr 1 (piłka nożna)

 „Moje Boisko Orlik 2012” przy Zespole Szkół nr 1przy ul. Korczaka 34 w Elblągu ogłasza zapisy drużyn do 3. Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Rejestrację drużyn do udziału w Turnieju Orlika prowadzi organizator turnieju eliminacyjnego Janusz Krasowski.
       Do udziału zapraszamy reprezentacje szkół lub klas, drużyny UKS a także tzw. „dzikie drużyny”. Każda zgłoszona drużyna musi mieć dorosłego opiekuna, który odpowiada za udział drużyny w rozgrywkach we wszystkich fazach turnieju. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników. W całym turnieju grają zespoły sześcioosobowe: 5 zawodników na boisku oraz bramkarz.
       W jednej drużynie może występować maksymalnie trzech zawodników, którzy grają w klubach lub drużynach zgłoszonych do rozgrywek w strukturach PZPN (dotyczy również UKS).
       Turniej jest organizowany oddzielnie dla drużyn dziewcząt i chłopców, w dwóch kategoriach wiekowych: 10 -11 lat (roczniki 2001 – 2002) oraz 12 -13 lat (roczniki 1999 – 2000).
      
       3. Turniej Orlika będzie rozgrywany w od 1 września do 13 października na czterech szczeblach:
       1 września - 16 września - eliminacje gminne (turniej na Orliku przy ZS nr 1)
       19 września - 25 września - eliminacje wojewódzkie (turnieje na wybranych Orlikach)
       29 września - 7października - finały wojewódzkie
       10 października - 13 października – finał ogólnopolski w Warszawie
      
       Zgłoszenia wyłącznie na piśmie opiekun drużyny dokonać może bezpośrednio na Orliku przy Zespole Szkół nr 1 w Elblągu, ul. Korczaka 34, codziennie od godz. 16 do godz. 21.30. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 13.07.2012r. Formularze do pobrania u animatorów lub na stronie
      
       Szczegółowy regulamin Turnieju Orlika oraz przepisy gry znajdziecie na www.turniejorlika.pl oraz www.szs.pl
       Serdecznie zapraszamy.
      
Janusz Krasowski, Zespół Szkół nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama