UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Turniej ,,Z podwórka na stadion” (piłka nożna)

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej organizuje rozgrywki VI Ogólnopolskiego Turnieju ,,Z podwórka na stadion” w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych (rocznik 1996 i młodsi).

Ta masowa impreza została włączona do oficjalnego programu VI Warmińsko-Mazurskiej Olimpiady Młodzieży.
     Rozgrywki turnieju odbywać się będą kolejno na poziomie szkół podstawowych, gmin i powiatów. Szkoły podstawowe wyłonią swoje reprezentacje w rozgrywkach wewnątrzszkolnych do 15 kwietnia lub do czasu rozgrywek gminnych. Rozgrywki odbywać się będą w salach szkolnych. Gminy przeprowadzą mistrzostwa i wyłonią drużyny, które będą je reprezentować (oddzielnie dziewcząt i chłopców) do 30 kwietnia. Rozgrywki toczone będą w salach szkolnych lub na boiskach. Komunikat z przeprowadzonych rozgrywek wraz z telefonami kontaktowymi należy przesłać do W-MZPN do 5 maja. Powiaty przeprowadzą mistrzostwa i wyłonią swoje drużyny dziewcząt i chłopców do 14 maja. Rozgrywki mają odbywać się na boiskach. Komunikaty z przeprowadzonych rozgrywek wraz z telefonami kontaktowymi należy przesłać do W-MZPN do 16 maja.
     I runda rozgrywek międzypowiatowych planowana jest na 22 maja (poniedziałek) o godz. 11. Drużyny będą rywalizować w grupach (gospodarze turniejów dziewcząt i chłopców na pierwszym miejscu. Grupa A: Braniewo, Elbląg miasto, Elbląg powiat; Grupa B: Pisz, Szczytno, Nidzica; Grupa C: Ostróda, Nowe Miasto Lubawskie, Iława, Działdowo; Grupa D: Bartoszyce, Kętrzyn, Węgorzewo, Mrągowo; Grupa E: Olecko, Ełk, Gołdap, Giżycko; Grupa F: Olsztyn powiat, Olsztyn miasto, Lidzbark Warmiński.
     Do rozgrywek półfinałowych kwalifikują się po dwa zespoły dziewcząt i chłopców z każdej grupy. Miejsca turniejów półfinałowych zostaną ustalone (oddzielnie dla chłopców i dziewcząt) po otrzymaniu wyników I rundy. Termin półfinałów to 2 czerwca, zostaną utworzone trzy grupy po cztery zespoły.
     Do finałów, które odbędą się 10 lub 11 czerwca w Olsztynie w ramach IV Warmińsko-Mazurskiej Olimpiady Młodzieży awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy półfinałowej.
     
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama