UWAGA!

Uwaga, utrudnienia w ruchu na Zatorzu

 Elbląg, Uwaga, utrudnienia w ruchu na Zatorzu

W związku z robotami w obszarze skrzyżowania ul. Lotnicza – Skrzydlata, Lotnicza – Kilińskiego i Lotnicza – Fredry w dniach 8-9 września wyłączone z ruchu kołowego zostaną odcinki ulic: Lotniczej, Skrzydlatej, Fredry oraz Kilińskiego - zgodnie ze schematem.

Dojazd do nieruchomości przylegających bezpośrednio do tych odcinków ulic zapewniony będzie tylko dla służb ratunkowych oraz mieszkańców - na podstawie zatwierdzonych projektów organizacji ruchu. Skomunikowanie pomiędzy ulicami: Lotniczą, Skrzydlatą, Fredry, Kilińskiego, Narciarską, Idzikowskiego, Mielczarskiego, Łódzką, Mielczarskiego, Łomżyńską, Olsztyńską, Olkuską, Opolską, a centrum miasta zapewnione będzie przez ul. Fabryczną i ul. Malborską, następnie do ul. Łódzkiej lub do ul. Skrzydlatej. Nie będzie możliwości skomunikowania tych ulic przez ul. Akacjową.
      
      
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Gdzie ten schemat bo nie widzę...
 • Te rondo za torami na początku lotniczej to mógł zrobić prawdziwy d..... normalnie majstersztyk ..a jeszcze ten bok co wchodzi na rondo gdzie jest lampa to już wogole Perfect.. nie wiem kto to zaprojektowal.
 • Zgadzam się. Chyba nie wziął pod uwagę, że jeżdżą tam autobusy- nie raz, nie dwa autobus blokował ruch i robił dwa podejścia żeby rondo przejechać. Bzdura absolutna!
 • Też zastanawiam się nad wyobraźnią projektującego.. po co w ogóle tam zrobione zostało rondo??? Skrzyżowanie łatwe do pokonania, doskonała widoczność i nagle rondo... po kiego grzyba???? Jak się domyślam, przez jakiś czas przejazd przez torowisko pozostanie czynny- by móc z lotniczej wjechać na elzam- już widzę korek przy tym rondzie jak zamkną szlabany... I będą stłuczki bo rondo jest dużo za małe, większe pojazdy mają problem ze skrętem+ przejście dla pieszych tuż przy rondzie...
 • Z jednej strony zgadzam się co do uwag nt. wielkości ronda i jego przejezdności dla dużych pojazdów, z drugiej strony jeśli skierować ruch komunikacji miejskiej i ciężarówek na wiadukt, a przez owe rondo puścić tylko i wyłącznie małe pojazdy, to w sumie nie jest aż tak dramatycznie. Ruch "starą" Lotniczą przez obecny przejazd i tak znacząco się zmniejszy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AleZiółko(2018-09-06)
Reklama