UWAGA!

V Turniej Golfowy Kancelarii Adwokackiej Borzdyńscy Cup

 V Turniej Golfowy Kancelarii Adwokackiej Borzdyńscy Cup
Fot. nadesłana

W ostatni weekend lipca na polu golfowym Sand Valley Golf Resort pod Pasłękiem odbył się V Jubileuszowy Turniej Golfowy o Puchar znanej elbląskiej Kancelarii Adwokackiej Borzdyńscy Sp. p. oraz II Turniej Golfowy o Puchar Dziekana Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Pierwszy z turniejów odbył się w kategorii open, natomiast w drugim turnieju uczestniczyli wyłącznie adwokaci z całego kraju. Zobacz więcej zdjęć.

Turniej Kancelarii Adwokackiej Borzdyńscy Sp. p. miał charakter promocyjny, a celem obu turniejów była integracja środowiska prawniczego – obecnie mocno podzielonego. Pogoda jak co roku dopisała i rozgrywki toczyły się w bardzo dobrej atmosferze. W obu turniejach wzięło udział ponad 80 zawodników, a w imprezach towarzyszących uczestniczyli sponsorzy i goście turnieju. Sponsorami turnieju były firmy IZBUD INVEST z Gdyni, (Nie)Perfekcyjna z Warszawy, EKOBUD z Ostródy, E.Leclerc, TOYOTA Knedler, Piekarnia Warmińska, SK GROUP z Braniewa i Kawa w biurze z Gdańska.

W V Turnieju o Puchar Kancelarii Adwokackiej Borzdyńscy Sp. p. zwyciężyła i zdobyła Puchar Kancelarii Adwokackiej Borzdyńscy Sp. p. Małgorzata Smołko z Sand Valley Golf Club, II miejsce zdobyła także zawodniczka tego klubu Małgorzata Ścisk, a III miejsce Marcin Kruk z Gdańsk Golf & Country Club.

W II Turnieju o Puchar Dziekana Pomorskiej Izby Adwokackiej I miejsce zajął adw. Grzegorz Jaworski z Golf & Country Club Gliwice, II miejsce zajął adw. Mirosław Łopatto z klubu Golfowego Modry Las z Choszczna, a III miejsce adw. Mateusz Szymański z Gradi Golf Club.

W V Turnieju o Puchar Kancelarii Adwokackiej Borzdyńscy Sp. p. – w kategorii storkplay brutto zwyciężył obecny Mistrz Polski juniorów w golfie Krzysztof Sosnowski z Pasłęka. Podczas imprezy odbył się bankiet dla uczestników i gości, urozmaicony koncertem dwóch młodych, znanych warszawskich piosenkarek Marii Tyszkiewicz i Pauliny Łaba-Torres.

 

---materiał partnera---


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie