UWAGA!

Victoria Rocka najlepsza w skoku w dal

 Elbląg, Victoria Rocka najlepsza w skoku w dal
fot. nadesłana

W poniedziałek, 2 grudnia w Spale wybrani uczniowie z kilku elbląskich szkół podstawowych (SP 1, SSP 3, SP 11, ZPSM) uczestniczyli w IV Halowych Ogólnopolskich Mistrzostwach "Czwartków Lekkoatletycznych". Największy nasz sukces odniosła Victoria Rocka (SP 11), która zwyciężyła w konkursie skoku w dal wynikiem 4.54 m.    

Młodzi elblążanie od września 2016 roku mają okazję startować w ogólnopolskim programie - współzawodnictwie sportowym pn. "Czwartki Lekkoatletyczne". Z tej okazji nasze środowisko wspierane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy i od zeszłego roku Sportową Szkołę Podstawową nr 3 otrzymało zaproszenie do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. Okolicznościową imprezę, zorganizowaną przez Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży firmuje Marian Woronin - olimpijczyk, najszybszy "biały" człowiek na świecie (100 m - 10.00 sek.).

- Występ młodych adeptów "królowej sportu" oceniam na bardzo dobry - komentuje Jacek Licznerski, opiekun grupy i zarazem trener lekkiej atletyki w MKS "Truso" Elbląg. - Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, a zdecydowanie dla każdej dziewczynki i dla każdego chłopca zawody były pouczającą lekcją dotychczasowej sportowej przygody - dodaje szkoleniowiec.

Już teraz zapraszamy na Elbląskie Halowe Czwartki LA, które odbędą się w okresie ferii zimowych w hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3.

Jacek Licznerski, trener MKS Truso
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama