W dobrej formie i poza sezonem

Elbląg, W dobrej formie i poza sezonem

W sobotę, 7 grudnia młodzi lekkoatleci MKS „Truso” Elbląg, podopieczni trenera Czesława Nagy, wzięli udział w Ogólnopolskim Biegu Przełajowym z cyklu Grand Prix Sztumu. Wszyscy biegali na dystansie 4600 m wokół sztumskiego jeziora. Pierwszy sprawdzian w przygotowaniach do nowego sezonu wypadł bardzo optymistycznie.

Oto wyniki naszych zawodników: w kategorii młodziczek (roczniki 2004-2005) zwyciężyła Małgorzata Leśniewska; w kategorii juniorek młodszych drugie miejsce zajęła Inez  Stefanowicz, czwarte miejsce Patrycja Radzikowska, a szósta była Emilia Kalinowska; w kategorii juniora młodszego także drugie miejsce wywalczył Alex Van Leperen, a trzeci na metę zameldował się Dominik Rudawski; zadowalające drugie miejsce wśród juniorek zajęła Maja Dalidowicz; w kategorii młodzików kolejne, wśród elblążan, drugie miejsce zajął Michał Rodziewicz, trzeci na metę wbiegł Kacper Bąk, natomiast Kacper Tubiak w tej grupie wiekowej był piąty. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych przygotowaniach do kolejnego sezonu.