UWAGA!

W duchu sportowej rywalizacji

24 sierpnia, już po raz siódmy odbył się otwarty Turniej Piłki Siatkowej o puchar Wójta Gminy Elbląg w miejscowości Lisów w gminie Elbląg. Impreza została zorganizowana pod honorowym patronatem Wójta Gminy Elbląg, przy czynnym, wieloletnim już zaangażowaniu radnego Włodzimierza Żuka. Zobacz inne zdjęcia.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn z miejscowości: Lisów, Przezmark, Elbląg, Jelonki, Zalewo, Gołutowo. Podczas imprezy panowała wspaniała atmosfera. Duch sportowej rywalizacji nie opuścił zawodników. Zespoły dały pokaz zaciętej walki.
     Za udział w turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a pierwsze cztery zespoły dostały również puchary i piłki. W wyniku zakończonej rywalizacji turniejowej I miejsce i puchar Wójta Gminy Elbląg wywalczyła drużyna z Jelonek, II miejsce drużyna z Zalewa, III miejsce drużyna z Gołutowa, IV miejsce drużyna Urzędu Miejskiego z Elbląga, V miejsce drużyna z Lisowa i VI miejsce drużyna z Przezmarka.

 


     Turniej piłki siatkowej w Lisowie odbywa się co roku, od 7 lat dzięki zaangażowaniu i pasjom sportowym okolicznych mieszkańców. Każda taka impreza sprzyja integracji społeczności lokalnej, a młodzi ludzie w duchu sportowej walki mają szansę lepiej się poznać i nawiązać liczne znajomości. Małe lokalne turnieje odkrywają także talenty i być może na gminnej murawie objawią się nowe polskie „złotka”.

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A od jakiego wieku mozna startowac ?? ile osób licza składy ???prosze o prawdziwe odpowiedzi!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    logitech(2008-08-27)
  • Turniej odbywa się raz do roku, w miesiącach wakacyjnych, we wsi Lisów (gmina Elbląg). Do turnieju mogą się zgłaszać uczestnicy w wieku od 16 lat. Wymagane jest zgłoszenie drużyny, w której skład tradycyjnie wchodzi 6 osób. Nie jest to warunek konieczny, ponieważ w wydarzeniu mogą uczestniczyć drużyny o mniejszej liczbie osób, oraz drużyny, które w swoim składzie posiadają zawodników rezerwowych. Składy drużyn mogą być mieszane, tj. mężczyźni i kobiety mogą grać wspólnie w jednym składzie.
Reklama