UWAGA!

W niedzielę spotykamy się w Kurowie

- Chcemy pomóc naszemu koledze, któremu spalił się dom - mówią organizatorzy turnieju piłkarskiego, jaki w najbliższą niedzielę odbędzie się w Kurowie Braniewskim koło Młynar. Podczas turnieju talerz grochówki i kawałek ciasta domowego wypieku będzie do kupienia za symboliczną złotówkę.

W najbliższą niedzielę 18 kwietnia w Kurowie Braniewskim zostanie rozegrany turniej piłki nożnej Elbico Cup 2004.
     - Celem turnieju jest pomoc dla naszego kolegi z zespołu Wiesława Grygorowicza, któremu niedawno spalił się dom - wyjaśnia Wiesław Korzeb, współorganizator imprezy. - W ten sposób chcemy zebrać pieniądze na odbudowę budynku. Wiemy, że potrzeby są duże, ale liczy się każda złotówka. Najważniejsze, by wiedział, że w tych trudnych chwilach nie jest sam. Ponadto podczas turnieju będziemy kwestować zbiórkę pieniędzy na wsparcie nowo powstałej placówki Ochotniczej Straży Pożarnej.
     Każdy, kto w niedziele wybierze się do Kurowa Braniewskiego, będzie mógł za symboliczną złotówkę zakupić talerz grochówki czy kawałek ciasta domowej roboty.
     - To tylko dwa, ale na pewno nie wszystkie sposoby w jakie będziemy chcieli zebrać pieniądze na te cele, dlatego zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tej imprezie - kończy Wiesław Korzeb.
     W zawodach wystartuje dziesięć zespołów: Agat Jegłownik, Syrena Młynary, Matador Kurowo Br., Pujan Elbląg, EB Elbląg, Number One Braniewo, Elwo Elbląg, Zaścianki, JW-2980 Braniewo oraz organizator imprezy - Elbico Elbląg. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, z których dwie najlepsze ekipy awansują do dalszych gier. Organizatorzy dla wszystkich startujących zespołów przewidzieli puchary oraz pamiątkowe dyplomy, a dla trzech pierwszych ekip także i medale.
     Turniej rozpocznie się o godz. 10.00, natomiast zakończenie przewidziano na godz. 16.30. Udział w imprezie zapowiedzieli m.in. poseł Jan Zielonka oraz samorządowcy z Młynar.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama