UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W piątek zawody pływackie dla dzieci

 
Elbląg, W piątek zawody pływackie dla dzieci
fot. Anna Dembińska, arch. PortEl.pl

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza na zawody pływackie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostaną w piątek, 26 stycznia, od godz. 12.30 na krytej pływalni przy ul. Robotniczej.

To jedyna i niepowtarzalna możliwość, by w okresie wolnym od zajęć lekcyjnych, wypoczętym, uśmiechniętym i zrelaksowanym odwiedzić krytą pływalnię przy ul. Robotniczej 68 i zmierzyć się w przyjaznej atmosferze z wybranym dystansem pływackim. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zawodach pływackich. Na najlepszych pływaków czekają słodkie upominki.
       Regulamin zawodów został skonstruowany w taki sposób, aby umożliwić udział w zmaganiach nie tylko wytrawnym pływakom, lecz również osobom rozpoczynającym swoją przygodę z tą piękną dyscypliną sportową. W imprezie mamy do wyboru, w zależności od posiadanych umiejętności pływackich, dystans 25 lub 50 metrów. Zawodnicy mają prawo startu tylko w jednej kategorii wiekowej. Każda z osób startujących musi posiadać własnego opiekuna, którym może być nauczyciel danej szkoły/sekcji pływackiej/klubu/stowarzyszenia lub rodzic bądź prawny opiekun w przypadku osób biorących udział w zawodach indywidualnie. Opiekun zobowiązany jest do podpisania zgody na udział dziecka w zawodach.
       Zawody rozegrane zostaną w piątek (26 stycznia) o godz. 12.30. Udział w zawodach jest bezpłatny. Poniżej dostępny jest regulamin zawodów.
      
       Regulamin
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama