UWAGA!

W Sanoku po formę i medale (łyżwiarstwo szybkie)

Łyżwiarze szybcy elbląskiego Orła przygotowują się do startu w najważniejszych zawodach sezonu na zgrupowaniu w Sanoku. Tam na sztucznie mrożonym torze lodowym w dniach 17- 19 lutego rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Juniorek i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.

Nad utrzymaniem wysokiej formy najlepszej na Warmii i Mazurach panczenistki Eweliny Przeworskiej pracuje trener Roman Rycke.
     - Ewelina na Uniwersjadzie w Turynie pobiła dotychczasowe rekordy życiowe - przypomina szkoleniowiec. - Jest faworytką do czołowych miejsc na podium na mistrzostwach juniorek. W ubiegłym sezonie wywalczyła medale mistrzyni Polski i teraz będzie broniła tytułów. Najpoważniejszą rywalką Przeworskiej do miejsc na podium jest Natalia Czerwonka, łyżwiarka klubu Cuprum z Lubina. Wierzę, że Ewelina będzie walczyła o prymat w mistrzostwach - stwierdza trener.
     W Sanoku trenują także elblążanie, którzy wystartują na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w łyżwiarstwie szybkim. Juniorzy młodsi - Elżbieta Tyczyńska, Aurelia Michalik, Marcin Pietruczuk i Kamil Magierki - teoretycznie nie mają szans na medale, ale punktowane miejsca są w ich zasięgu. Życzymy powodzenia, co w łyżwiarstwie szybkim określa się stwierdzeniem: połamania łyżew!
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama