W Skierniewicach bez medali (pływanie)

W Zimowych Mistrzostwach Polski do lat 16 w pływaniu Uczniowski Klub Pływacki Jedynka z Elbląga reprezentowały dwie zawodniczki. W krajowej rywalizacji najlepszy wynik z elblążanek uzyskała Magdalena Deleżuch w finale „B” na 50 m stylem dowolnym.

Elblążance najlepiej udał się start w pierwszym dniu mistrzostw. Awansowała do finału „B” na 50 m dowolnym i zajęła 12. miejsce (29.02). Na 20. miejscu Magda ukończyła zawody na 200 m dowolnym (2:19.59). Jej klubowa koleżanka Wioleta Świniarska była 15. na 200 m grzbietem (2:34.30).
     Drugi dzień mistrzostw to 18. miejsce Deleżuch na 50 m motylkiem (32,81) i 21. Świniarskiej na 400 m dowolnym (5:00.20). W ostatnim dniu mistrzostw Magdalena Deleżuch uplasowała się na 13. miejscu na dystansie 100 m dowolnym (1:02.56).