UWAGA!

Wakacyjny streetball po raz drugi

Elbląg, Wakacyjny streetball po raz drugi
(fot. Dariusz Bocian)

W cyklu imprez „Wakacje na Karowej” w piątek (24 lipca) rozegrano drugi turniej koszykówki ulicznej. Uczestniczyło w nim w trzech kategoriach 16 drużyn. Zobacz fotoreportaż.

Z czterech uczestniczących zespołów złożonych z uczniów szkół podstawowych zwyciężyła ekipa „Zapraszamy”, wyprzedzając „Cześ Wieś”, „FC Mam” i „FC Pucholandia Elbląg”.
       W kategorii gimnazjalistów wystartowało pięć drużyn, a najlepszą okazał się „Haket” przed „No Name”, „No Live”, „Ahd 2” i „Czerwonymi Ogórkami”. W obu powyższych kategoriach rozgrywki prowadzono w systemie „każdy z każdym”.
       W kategorii open siedem zespołów podzielono na dwie grupy, a z każdej z nich do dalszych gier awansowały po dwa najlepsze. Rozegrano mecze półfinałowe i finał, w którym triumfował zespół „Pekerniki”, wyprzedzając kolejne w klasyfikacji „ Maxi Sr”, „Nie Wiem”, „Basket Team”, „Orky”, „Optymiści” i „Kegi 1939”.
       Organizator rozgrywek, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że kolejny wakacyjny turniej streetballu odbędzie się 7 sierpnia w hali na lodowisku. Informacje szczegółowe w dziale imprez MOSiR, tel. 55 642 45 30, wew. 27.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama