UWAGA!

Walc, macarena, polka – zatańczą najmłodsi

 
Elbląg, Walc, macarena, polka – zatańczą najmłodsi
fot. nadesłana

- Bażant to impreza skierowana do dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z tańcem i ich najbliższych, którzy chcą zobaczyć swoje pociechy na parkiecie. To turniej także dla tych, którzy dopiero planują posłać najmłodszych na zajęcia, aby zobaczyli jakie efekty daje kurs tańca – mówią organizatorzy. Turniej Tańca Bażant odbędzie się w sobotę, 26 kwietnia.

Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” organizowany jest, co roku od kilkunastu lat. Na turnieju rodzice i najbliżsi mogą zobaczyć efekty kilkumiesięcznej pracy swoich dzieci. Podczas turnieju prezentują się uczestnicy kursów tańca realizowanych w Centrum Tańca „Promyk” oraz dzieci, biorące udział w zajęciach tanecznych prowadzonych w elbląskich szkołach i przedszkolach. Imprezie zawsze towarzyszą ogromne emocje, ponieważ jest to pierwsza prezentacja młodych tancerzy przed publicznością. – Duża sala taneczna, światła, głośna muzyka to wszystko powoduje, że dzieci bardzo przeżywają takie występy, a wraz z nimi rodzice – mówią instruktorzy.
      
       Turniej Tańca „Bażant” jest imprezą biletowaną, ale może na nią przyjść każdy miłośnik tańca. - Zapraszamy wszystkich, również tych rodziców, którzy dopiero zastanawiają się jaką formę zajęć pozalekcyjnych wybrać dla dzieci – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. – Na „Bażancie” mogą oni na żywo zobaczyć pełną ofertę Promyka, poczuć klimat proponowanych zajęć i zobaczyć rezultaty uczestników kursów.
      
       Ze względu na zawsze liczną publiczność, w tym roku turniej został podzielony na dwie części. Pierwsza rozpocznie się o godz. 15.30 i będzie bardzo różnorodna. Dzieci zatańczą choreografie w różnych stylach – tańcu współczesnym, nowoczesnym i ludowym.
       Druga część o godz. 17.30 utrzymana będzie bardziej w klimacie tańca towarzyskiego. Na turnieju nie zabraknie także dodatkowych atrakcji w postaci pokazów tanecznych pary sportowej z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat tancerza.
       Bilet na Turniej Tańca „Bażant” w cenie 5 zł będzie można zakupić przed turniejem w holu CSE Światowid.
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama