UWAGA!

Walczyli o pucharowe punkty (strzelectwo)

Elbląg, Walczyli o pucharowe punkty (strzelectwo)

Na strzelnicy usytuowanej na krytej pływalni przy ul. Karowej rozegrano drugie z serii zawody Puchar Prezesa Klubu Orzeł. Na stanowiskach strzeleckich o dobre wyniki rywalizowało 40 osób z klubów UKS Orlik i KS Orzeł.

W konkurencji pistoletu pneumatycznego Ppn-40 triumfowała Katarzyna Kmieć - 347 pkt. przed Karolem Drozdowskim - 346 pkt. i Mateuszem Borsukowiczem - 344 pkt. (wszyscy Orzeł).
     W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego Ppn-30 najlepsze miejsca zajęli: Sylwia Kuc - 214 pkt., Łukasz Borsiak - 203 pkt. (oboje z Orła) i Szymon Murawiec - 141 pkt. (Orlik).
     W konkurencji karabinka pneumatycznego Kpn-40 najlepszym snajperem został Bartosz Czerniawski - 373 pkt. przed Januszem Stoińskim - 323 pkt. i Janem Guła -108 pkt. (wszyscy Orzeł).
     Rywalizacja o prymat w strzelaniu z karabinka pneumatycznego Kpn-30 rozegrała się między rodzeństwem Ciepłucha. Kacper wystrzelał 289 pkt., a jego siostra Atina 279 pkt. Trzeci był Dawid Kamiński (wszyscy Orzeł).
     Do rozegraniu w cyklu rywalizacji o Puchar Prezesa Klubu Orzeł pozostały jeszcze cztery edycje zawodów. Najbliższa 24 marca na strzelnicy przy ul. Karowej.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ten ze 108 punktami strzelał chyba z biodra :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  adamba(2007-03-06)
 • Po pucharze nie miał kto pasprzątać, więc zajęcia Aerobiku we wtorek nie mogły się odbyć.Gratulujemy organizacji i poadrowienia dla prezesa klubu orzeł!
 • Do sprzatania jest ekipa sprzatajaca,a za erobik pani B. bieże niemałe pieniądze i to chyba prywatnie ,ciekawe jak sie rozlicza z MOSIRem ,czy jest tam szefem? co jest ważniejsze aerobik pani B czy puchar strzelecki gdzie ktoś organizuje coś dla naszych dzieci?
 • Ladna strzelnica-jest po remoncie.
 • a panie z aerobiku to mają chyba jakieś -pretensje... przecież nikt niczego im nie zabrał. A brudno mogło być jak to przy remoncie który jeszcze chyba trwa... lepiej zadbać o grup-ę dzieci jak tylko myśleć o własnych tyłkach którym raczej za takie pieniądze nic nie p-omoże...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  je...ju(2007-03-07)
 • więcej takich i podobnych obiektów powinno być w naszym mieście. Duże brawa dla ORŁA. Z tego co mi wiadomo do tej pory strzelnicę mieli w garażu na zatorzu. Zimą to pewnie zaje...mocno marźli. Dzięki takiej sprawie i innym gdyby powstawały takie obiekty dzieciaki mogły by się jakoś rozwijać a nie popadać w demoralizację, pijaństwo i prochy.!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  patrzę...(2007-03-07)
 • Panie Andrzeju... może następnym razem przy tym turnieju zamieścił by pan jakiś fotoreportaż z tych zawodów, jakiś filmik itp...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwujemy...(2007-03-07)
 • gratulacje dla zawodników. Oby tak dalej to na olimpiadę nie daleko, a kadry w naszym kraju raczej brakuje.!!!??? Faktycznie duża popularyzacja strzelectwa. Może coś drgnie w tym zawodowym sporcie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ajajaj-(2007-03-07)
 • jak się orientuję, to w połowie miesiąca strzelcy mają mistrzostwa wojewódzkie w Olsztynie. Oby i tam się tak dobrze pokazali jak tu w Elblągu. Celnego oka i pewnej ręki na MISTRZOSTWACH.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  snajper(2007-03-07)
 • ejże... x....R... a jak pamiętam to ktoś z prowadzących aerobik w tym czasie zachorował, a nie strzelcy na strzelnicy spowodowali wasze niedogodności. Czy to chciwość, czy snobizm aerobiczek!!!?
Reklama