UWAGA!

Weekend przed światami z siatkówką? Czemu nie?

Elbląg, Weekend przed światami z siatkówką? Czemu nie?
fot. nadesłana

Nasi siatkarze w kategorii „3” Mateusz i Dominik Bożejewicze oraz Martin Popek w sobotę brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Glinka Academy w Starogardzie Gdańskim, gdzie zajęli rewelacyjne drugie miejsce.

Dziewczęta w kategorii „3” pod wodzą trener Agnieszki Jodko również w sobotę wystartowały w Rozgrywkach Kinder+ Sport w Kętrzynie. Czwarte miejsce tuż za podium to olbrzymi sukces naszych młodych siatkarek.

Najstarsza sekcja Kadeta w niedzielę rozpoczęła rundę rewanżową w lidze wojewódzkiej, ogrywamy bardzo pewnie 3:0 Puks Wiktorię Szczytno. Forma idzie mocno do góry.

W sobotę nasza „3” zajęła drugie miejsce w Starogardzie, ale już w niedzielę chłopcy okazali się bezkonkurencyjni w 1 Turnieju Eliminacyjnym Kinder + Sport w Kętrzynie wygrywając wszystkie spotkania i zdobywając najwyższą liczbę punktów do rankingu.

Coraz śmielej radzą sobie nasze maluchy, które w kategorii „2” (Maciej Matwiejczuk oraz Tymek Piotrowski) po wygranych turniejach w Ostródzie i Elblągu. Tym razem z zawodów Kinder + Sport w Kętrzynie przywożą brązowe medal. Reszcie naszych zespołów w tej kategorii udało się awansować z rozgrywanych grup i odpadli z dalszych gier na etapie 1/8 finałów. Brawo Wy! Bardzo dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym rodzicom.

trenerzy: Agnieszka Jodko, Monika Tchórzewska, Piotr Kowal
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama