UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wigilia u nestorów sportu

 
Elbląg, Wigilia u nestorów sportu
(fot. RG)

Elbląski Sportowy Klub Nestora, zrzeszający byłych znakomitych sportowców, trenerów i działaczy, w przyszłym roku będzie świętował 10-lecie istnienia. Jego członkowie spotkali się niedawno na uroczystej wigilii. - Przede wszystkim zdrowia – życzyli sobie nestorzy. Zobacz zdjęcia.

Tradycję spotkań wigilijnych nestorów elbląskiego sportu zainicjował Andrzej Minkiewicz, zmarły pięć lat temu znany dziennikarz sportowy. Kilka dni temu w jednym z elbląskich hoteli spotkali się po raz kolejny, by złożyć sobie życzenia, porozmawiać o dawnych sportowych, i nie tylko, czasach, zastanowić się na przyszłością klubu.

- W przyszłym roku Elbląski Sportowy Klub Nestora będzie miał 10 lat – przyznał Marian Kulesza, jego wieloletni prezes i współzałożyciel. - Dzisiaj klub tworzy ponad 50 osób – uznanych sportowców, trenerów i działaczy.

W uroczystej wigilii wzięli udział przedstawiciele różnych władz. Przewodniczący Rady Miejskiej Antoni Czyżyk, wiceprzewodnicząca sejmiku wojewódzkiego Grażyna Kluge, posłanka Elżbieta Gelert, starosta elbląski Maciej Romanowski i dyrektor departamentu sportu i rekreacji Urzędu Miejskiego Arkadiusz Kolpert.

- Bardzo mi smutno, że nie mogę państwa jak co roku gościć w Światowidzie, gdzie trwa remont, ale obiecuję, że w przyszłym roku, jak prace się skończą, zaproszę Państwa do nas – stwierdził Antoni Czyżyk.

- Życzę Państwu przede wszystkim zdrowia, spędzania świąt w gronie rodzinnym, przyjaciół, tych wszystkich, z którymi chcecie ten czas spędzać. W tej chwili planów dalekosiężnych się przecież nie przeprowadza, bo właściwie myślimy krótkim terminami, więc życzę, aby w przyszłym roku było dużo słońca, dużo radości, pieniędzy tyle, ile potrzeba, by swobodnie żyć i żebyście byli szczęśliwi – mówiła do nestorów Elżbieta Gelert.

- Cieszmy się z drobnych rzeczy, bo one składają się na nasze życie. One nam budują dobrą atmosferę, wzajemną życzliwość i niech tak będzie nadal – dodała Grażyna Kluge.

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama