UWAGA!

Wspomnień czar, czyli 20. rocznica tanecznego sukcesu

4 grudnia 1999 to bardzo ważna data nie tylko dla elblążan, ale dla wszystkich tych, którzy pasjonują się tańcem. W tym właśnie dniu nasza elbląska formacja taneczna „Jantar” trenowana przez Antoniego Czyżyka, obecnie dyrektora CSE Światowid w Elblągu oraz przez Ariane Schiessler, wytańczyła złoty medal i Mistrzostwo Świata.

Dokładnie 20 lat później, 4 grudnia 2019 roku, odbyło się wyjątkowe spotkanie, poprowadzone przez Juliusza Marka. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście tancerzy, którzy wytańczyli tamten sukces, jak i młodych Jantarątek, które dopiero wchodzą w świat tańca, a już mogą pochwalić się wspaniałym sukcesem, w listopadzie tego roku zdobyli tytuł Mistrzów Polski.

O wydarzeniach 4 grudnia wzruszająco opowiadał Antoni Czyżyk, mieliśmy więc okazję usłyszeć o wielu niespodziewanych przeszkodach, które nie były jednak w stanie osłabić pasji i woli zwycięstwa naszych sportowców. Przepiękna muzyka z motywem z filmu „Titanic” poprowadziła nas w magiczny czas zwycięstwa, pięknych kreacji, pasji, radości i wzruszeń. To był niezapomniany wieczór.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z grudniowego spotkania w ramach cyklu Elbląg na dużym ekranie.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama