UWAGA!

Wybiorą prezesa? (piłka nożna)

W piątek 16 marca w Klubie Olimpijczyka w hali sportowej MOS przy ul. Kościuszki odbędzie się Walne Zebranie Członków Młodzieżowego Ośrodka Piłkarskiego Olimpia Elbląg. Pierwszy termin to godz. 16.30, w przypadku braku quorum, drugim terminem jest godz. 17.30. Najważniejszym punktem w porządku obrad jest wybór prezesa MOP.

W Młodzieżowym Ośrodku Piłkarskim na co dzień szkoli się blisko 250 młodych adeptów piłkarstwa w naszym mieście. Mimo kłopotów organizacyjnych (brak dostatecznej bazy) i finansowych, z jakimi od dłuższego czasu boryka się ta placówka, szkolenie młodzieży w MOP stoi na wysokim poziomie. Rokrocznie drużyny juniorskie zajmują czołowe miejsce w rozgrywkach ligowych poszczególnych szczebli. Ośrodek stanowi solidne zaplecze juniorskie drużyn piłkarskich nie tylko w Elblągu, ale również w okolicznych miejscowościach. Od dłuższego czasu MOP funkcjonuje bez prezesa i zarządu, konieczne jest więc unormowanie bieżącej sytuacji i wybór nowych władz.
     Główne cele piątkowego Walnego Zebranie MOP to wybór trzyosobowego zarządu na czele z prezesem ośrodka oraz wybór delegatów na Walne Zgromadzenie klubu Olimpia Elbląg (MOP funkcjonuje w ramach klubu na prawach sekcji).
     Prawo głosu na Walnym Zebraniu mają członkowie Młodzieżowego Ośrodka Piłkarskiego, trenerzy i zawodnicy MOP (powyżej 14-go roku życia), a także jeden z rodziców każdego z młodych piłkarzy.
     
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama