UWAGA!

Wybrali prezesa MOP (piłka nożna)

Na piątkowym walnym zebraniu członków Młodzieżowego Ośrodka Piłkarskiego Olimpia Elbląg wybrano nowego prezesa ośrodka - został nim Jarosław Majkowski. Ukonstytuował się również pięcioosobowy zarząd MOP-u.

Prezesem MOP Olimpia wybrano Jarosława Majkowskiego, znanego do tej pory m.in. z szefowania drużynie ligi okręgowej ZKS Olimpia Elbląg. Obok niego do zarządu trafili: Jerzy Fiłonowicz (z ramienia sekcji piłki nożnej KS Olimpia, drugi trener drużyny piłkarskiej występującej w III lidze), Zbigniew Zieliński (trener grup młodzieżowych MOP), Renata Sadowska i Jolanta Siedzielnik - przedstawiciele rodziców młodych piłkarzy trenujących w elbląskim ośrodku piłkarskim. Tym samym unormowana została sytuacja prawna, gdyż do piątkowego walnego zebrania ośrodek nie posiadał władz statutowych.
     Przed nowym zarządem ogrom pracy. W Miejskim Ośrodku Piłkarskim w chwili obecnej trenuje blisko 250 chłopców, młodych adeptów piłkarstwa, skupionych w dziesięciu grupach wiekowych. Największą bolączką jest niedostateczna i zaniedbana baza treningowa. Od jakiegoś czasu czynione są starania mające na celu poprawę tej sytuacji. Gotowy jest m.in. projekt, który zakłada wybudowanie na terenach należących do MOP-u pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, które w pełni rozwiązywałoby kwestię miejsca do treningu w sezonie zimowym nie tylko dla juniorów, ale również dla drużyn seniorskich. Nowy prezes zapowiada zacieśnienie i usprawnienie współpracy z największym sponsorem ośrodka, czyli Urzędem Miejskim w Elblągu. Niezależnie od tego zintensyfikowane mają być działania mające na celu pozyskanie nowych, strategicznych inwestorów, którzy będą chcieli pomóc młodym piłkarzom z Elbląga i okolic.
     
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Panie Zbigniewie gratuluję awansu na trenera. Całemu Zarządowi życzę sukcesów w tej społecznej pracy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rześki_poranek(2007-03-19)
 • Panie BAR te informacje są nie prawdziwe ,więc proszę zasięgnąć u żródła informacji a dopiero pisać.
 • Nigdy tego nie czynię, ale tym razem zrobię wyjątek i postaram się odpowiedzieć na postawione mi tu zarzuty. Otóż informacje, które zawarłem w niniejszym tekście pochodzą od uczestniczącego w walnym zebraniu MOP, członka zarządu Klubu Sportowego Olimpia Elbląg p. Krzysztofa Szopińskiego. Nie rozumiem dlatego zarzutów, jakoby miałyby one być nieprawdziwe. Pozdrawiam. BAR
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  autor tekstu(2007-03-19)
 • Sek bzdur a gdzie rzetelność dziennikarska? Pan Fiłonowicz to nie ten trener, Zbyszek Zieliński to jeden z rodziców pani Siedzielnik to Joanna nie Jolanta. Zwalanie winy na informatora to świństwo i już totalna kompromitacja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  też tam byłem(2007-03-19)
 • O ile mi wiadomo (zastrzegam, iż znów opieram się na informacji od w/w przedstawiciela klubu) zebranie nie miało charakteru otwartego i nie mogli uczestniczyć w nim przedstawiciele mediów. Wiem, za to na pewno, że ani klub ani MOP, po zakończeniu walnego zebrania nie wydał w sprawie komunikatu prasowego. Chcąc poinformować czytelników o jego przebiegu i wynikach nieświadomie i w dobrej wierze oparłem się na jedynym mi dostępnym źródle, czyli na informacjach od wymienionego powyżej z imienia i nazwiska członka zarządu KS Olimpia. W związku z tym, że źródło to okazało się, oględnie mówiąc, niezbyt rzetelne, nie pozostaje mi nic innego jak tylko przeprosić, zwłaszcza bezpośrednio zainteresowanych, co niniejszym czynię. Pozdrawiam. BAR
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  autor tekstu(2007-03-19)
 • Bledy w pracy zdarzaja sie kazdemu. Wazne zeby nie popelniac ich dwa razy. Powodzenia i czekamy na nastepne informacje tym razem o dokonaniach nowego zarzadu.
Reklama