Wyniki A-klasy (piłka nożna)

Liderem A-klasy po dwóch seriach spotkań są rezerwy Concordii Elbląg. Pomarańczowo-czarni bez problemów 3:0 wygrali z Wałszą Pieniężno i mają tyle samo punktów, co druga w tabeli Victoria Rychliki (gorszy stosunek bramek).

Pierwsze zwycięstwo zanotowali futboliści Syreny Młynary. W małych derbach okazali się lepsi od Piasta Wilczęta. Hattrickiem w meczu popisał się Leonowicz, a czwartego gola dorzucił Dabkiewicz. Kto wie, jakby potoczył się mecz, gdyby gospodarze w 30. minucie wykorzystali rzut karny. Po tym wydarzeniu Syrena przejęła zdecydowaną inicjatywę, której owocem były trzy kolejne gole (pierwsza bramka padła w 20. minucie, a zdobył ją Dabkiewicz). Trener Syreny Szymon Szałachowski był zadowolony z postawy swojego zespołu, wyróżniając strzelców goli. - Gdybyśmy byli bardziej skuteczni, to mogliśmy pokusić się o okazalsze zwycięstwo. Stuprocentowe okazje i to trzy zmarnował Matuszewski, raz nie popisał się strzelec trzech goli Leonowicz. Mecz obserwowała grupa ok. 50 kibiców z Młynar i myślę, że mogli być po spotkaniu zadowoleni - powiedział trener Syreny.
     Piast Wilczęta - Syrena Młynary 1:4 (0:1)
     Bramki dla Syreny: Dabkiewicz (20.), Leonowicz (53., 70., 71.)
     Skład Syreny: Szabliński - Dabkiewicz, Styczeń, Małecki, Moreń (70. Matuszewski), Wątruk, Gładek, Czarnik (80. Szałachowski), Boros, Leonowicz

Komplet wyników 2. kolejki A-klasy gr. II warmińsko-mazurskiej: Piast Wilczęta - Syrena Młynary 1:4, Pogezania Milejewo - Relax Płoskinia 7:1 (bramki dla Pogezanii: Lewandowski (4), Arcabowicz, Sztybor, Sz. Krupiński), Concordia II Elbląg - Wałsza Pieniężno 3:0, Warmiak II Łukta - Czarni Małdyty 3:0, Pomowiec Gronowo Elbląskie - Zalew Frombork 2:1, Victoria Rychliki - Huragan II Morąg 5:2.