UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I to by było na tyle. Jesteśmy w czarnej dupie i potrzeba .... pomysłu na to WSZYSTKO. Wiem, że cześć z Was to kręci i macie swoje 5 minut, ale tak, z taką grą gramy o 6 miejsce z Gdańskiem i Koszalinem. Jeżeli jest jakiś fachowiec i powie mi co się stało z tym zespołem to nie wiem jak mu się odwdzięcze, ale będzie zadowolony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    krzychu7777(2016-10-23)
  • @krzychu7777 - Olej ten zlew, mamy gdzie pisać.
  • @hd - tak tak macie, dalej liżcie się po kuklach na zamkniętych pejsbukowych grupach i wychwalajcie swoje nie nie grające dziewczynki. takim sposobem tylko pogłębicie problem tego klubu.
  • @krzychu7777 - Z ostatnich spotkań widziałem tylko 2 i to niestety w sieci ze Szczecinem i dzisiejsze. Dzisiaj to wyglądało mega słabo. Obrony w ogóle nie było, w ataku o dziwo dużo do koła grane i tych karnych naprawdę było sporo. 15 minut przed końcem to już ogólnie radosna piłka więc tej końcówki nie ma co komentować, bo rzutów z nieprzygotowanych pozycji było dużo. Sama Sylwia spotkań nie wygra. Na plus na pewno Ewa (ale tylko za pierwszą połowę, jak to już ktoś wcześniej wspomniał) i Magda Balsam w całym meczu. Jeśli chodzi o Vistal to są tam 2 zawodniczki i jedną trzeba było wyłączyć - M. Kobylińską. Jeśli ktoś oglądał w zeszłym sezonie półfinały Szczecin - Gdynia to wie o co chodzi. Zawistowska wtedy nie dała pograć. A 2 zawodniczka to Katarzyna Janiszewska, która widać, że jest w gazie. Nasze niewykorzystane sytuacje, stracone piłki z reguły prowadziły do tego, że w dzisiejszym spotkaniu miała okazję się wykazać. Podsumowując: skład praktycznie kosmetycznie uległ zmianom. Z zespołem pożegnała się Sylwia, ale Ola na jej pozycję uważam, że jest bardzo cennym nabytkiem i w przekroju tego sezonu to z jej gry myślę, że można być zadowolonym. Kluczowa zmiana jaka według mnie powinna być to A. Jędrzejczyk powrót na poprzednią pozycję i gra od pierwszej minuty. Widać, że Dominika i Daria jeszcze muszą się uczyć. Aczkolwiek w przypadku Darii naprawdę widać postępy. W tym sezonie trochę szwankuje nam bramka, po części wpływ ma na to obrona. Zobaczycie, że to jeszcze odpali :) liczę na to.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Gawlin(2016-10-23)
  • @krzychu7777 - Krzysiu, zespól się nie wzmocnił (wiele razy o tym mówiłem), a na hurra optymizmie można zagrać tylko co najwyżej w jednym sezonie i to w kategorii niespodzianki, a potem para schodzi i zostaje tylko praca, praca, praca. Tu przoduje wiara w to, że "jakoś to będzie". To właśnie ten etap - jakoś to będzie! Popatrz na Lublin (domyśl się jaki mam stosunek do tego klubu), ale co by nie mówić wielokrotny mistrz Polski. Co sezon dokłada coś do siły zespołu i tu rodzi się pytanie - po co? No właśnie po to, żeby w kolejnym sezonie być na górze - w tym siła zespołu i myśli trenerskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Kibic_(2016-10-24)
Reklama