UWAGA!

Z ABBĄ po mistrzostwo (taniec)

Elbląg, Czy układ do piosenek ABBY da elbląskim tancerzom mistrzowski tytuł?
Czy układ do piosenek ABBY da elbląskim tancerzom mistrzowski tytuł?

Czy układ pt. „ABBA Forever” da elbląskiej formacji „Lotos-Jantar” mistrzowski tytuł okaże się podczas Mistrzostw Polski Formacji Standardowych, które odbędą się w sobotę 6 września w Kraśniku.

Nasze miasto reprezentować będzie niezawodna i dobrze znana zarówno publiczności, jak i wielu osobom z kręgu tanecznego, Formacja Standardowa „Lotos - Jantar", która przy wtórach największych przebojów szwedzkiego zespołu ABBA zaprezentuje układ zatytułowany „ABBA Forever”. Układ ten jest dziełem Ariane Schiessler, trenera formacji - Antoniego Czyżyka, a także samych tancerzy i dostrzec w nim można wiele elementów gimnastycznych, które w ciekawy sposób zostały połączone z tańcami standardowymi.
     W Kraśniku elblążanie staną przed ogólnopolską komisją sędziowską, która zadecyduje czy nasza formacja nadal jest najlepszą formacją standardową w Polsce.
     - Ciekawostką tegorocznych mistrzostw jest to, że elbląscy tancerze mają konkurencję w swojej kategorii wiekowej – dodaje Monika Stando ze Światowida. - Będzie to m.in. formacja z Białegostoku, która swoją choreografię zawdzięcza znanemu z programu „Taniec z gwiazdami” Piotrowi Galińskiemu.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • " Ciekawostką tegorocznych mistrzostw jest to, że elbląscy tancerze mają konkurencję w swojej kategorii wiekowej". .. .no ekstra ciekawostka. .. Że mogą nie mieć pierwszego miejsca, bo nie są jedyni. .. Ciekawostka. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jeżyk(2008-09-02)
 • Doczytaj dalej ten akapit, a nie wyrywaj z kontekstu jakiej myśli. Chodzi o zespół Galińskiego i to jest informacja w tym zdaniu, a nie że mają konkurencje.
 • a zatem: "Ciekawostą jest to, że nasz zespół konkurować będzie z tancerzami wykonującymi układ autorstwa Piotra Galińskiego, jurora populanego z programu telewiizyjnego "Taniec z gwiazdami" - jak wypadnie nasza choreografia - przekonamy się już w najbliższą sobotę". Można tak?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jeżyk(2008-09-02)
 • Loozy chyba Jeżyk ma racją. Większą ciekawostką jest to, że wreszcie po tylu latach samotnej walki o pierwsze miejsce jest konkurencja niż jaka ona jest
Reklama