UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jezeli nie mam pieniedzy siegam do sprawdzonych wzorców. Bezdomni z Zuław podpisali umowe z klubem z Gdanska -dlaczego Olimpia nie moze podpisać umowy z Jagielonia, Wisła Płock lub Zagłebiem Sosonowiec i wypozyczyc kilku graczy ?Do tego nie trzeba magika ani cudotworcy A prezesa -pasjonata i zawodowca. Olimpia ma amatora ktory miedzy chrztem i spowiedzia kontraktuje murzyna od parzenia kawy i kopacza ktory woli zbior jagod od grania w pilke. Nic dziwnego ze z Legia nam nie po drodze poniewaz klub z Wawy wie z kim ma do czynienia w Elblagu i zamiast do nas wola slac chlopakow wszedzie indziej. A ze mozna i mozna swietnie trafic patrz Patryk Sokołowski. Ale podkresle jeszcze raz -Do tego potrzebny jest prezes. A nie karykatura ktora jedynie co potrafi to chowac sie po parafii i wolłac o miejska kasę i udzielac wywiadu w zaprzyjaznionych mediach. Zamiast castingu na bog wie kogo zerknij do sprawdzonych sposobow i zobacz jak dzialaja inni. Jezeli Polacy sa za drodzy sam chetnie podam namiary do swietnego skauta -pasjonata, Hiszpan ktory ma w 1 palcu 2/3 lige Hiszpanska i to samo z Portugalia. Ale to trzeba chciec i ruszyc dxxe a nie trwonic kase z klubu na Pilarzy. Persony i inne wynalazki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Orzis(2019-07-10)
  • @Orzis - Jesteś chętny na to stanowisko?
  • Potraktowałbym to jako najwieksze wyroznienie i zaszczyt. Niestety mieszkam z rodzina 8000 km od Elblaga. Jestem Elblazaninem z krwi i kosci i ten klub jest dla mnie b wazny. Kazdego dobrego kandydata bede wspierał wiedzą, kontaktami i finansowo na tyle na ile sie da ale sam niestety nie mogę zajać tego stanowiska
  • @Orzis - a na ile wspierasz finansowo teraz Olimpię? oprócz pisania
  • @Orzis - To podpowiedz, kto twoim zdaniem mógłby tą funkcję objąc. .. masz kontakty, wiedzę i ogląd w sytuacji, którą w większości podzielam, i tak na poważnie - podpowiedz, kto rozsądny i z wizją mógłby poprowadzić Olimpię na lepsze, nowoczesne tory. Ja mogę ze swojej strony pomóc przy social mediach. .. bo sercem od zawsze za Olimpia, także jak są chęci pomocy, to zróbmy spotkanie i wesprzyjmy nasz Klub.
  • Prosze bardzo -oprocz tego ze kupowałem kazda transmisje Olimpii PPV to jeszcze przez 2 sezony dodatkowo placilem za jeden karnet. Wystarczy ?Czy dalej wymieniac ?
  • Jestem od dawna zbyt daleko od Elblaga i ludzi zwiazanych z Polska pilka ale. .. jezeli mam odpisać na gorąco to powiem. .. .Tomasz Wichniarek. Taka pierwsza mysl. Z pewnoscia sa chetni na to stanowisko -bylo by gorzej gdyby wiazalo sie to z duzymi nakladami finansowymi. Z tego co wiem wlasciciel Stolplytu jest fanem pilki noznej i przekazal stery firmy synowi. .ale to takie luzne dywagacje. Dajcie znac jak sie z wami skontaktowac moj email singapore@mail. com
Reklama