UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego nikt z was nie napisze jeden z drugim o fakcie, że ZKS by nie istniał po wyczynach finansowych w 1 lidze a także z trenerami. Gdyby nie zgoda Guminiaka na połaczenie się Olimpii 2004 z ZKS. Trzeba było wtedy byc przeciwny Guminiakowi i go nie dopuscic do prezesury i do ratowania ZKS Olimpii zeby chociaz grała w 2 lidze wschodniej. Jestes taki mądry jeden z drugim, to bierz sie za prezesurę. Wykaz się kasą, sponsorami, . Wyremontuj Prostą i zapełnij ja kibicami etc. A najlepiej odrazu załatw normalne dotowanie Olimpii przez Urzad Miasta. Chłapac japą to nawet obszczymurek potrafi. Pseudo kibice najlepiej by chcieli żeby jeszcze bilety były po 1 zł. Ale kto zapłaci za organizacje i bezpieczeństwo meczów. To juz nie pseudo zatroskanych Olimpią brocha. Oczywiscie prezes i zarzad musi zapłacic. Takich szczekaczy lepiej nie widziec na stadionie. Zreszta 3 czy 4 mniej róznicy nie zrobi. Na Krakusa to jest widoczne ale nie na A8.
  • Trochę pojechałeś z tymi biletami po 1 zł, chciałbym zauważyć, że bilety (o vip nie wspominam) na a1 i a2 tanie nie są i to najpierw te sektory się zapełniają gdy biletów na te sektory dopiero ludzie zaczynają kupować na łuk nie bo tańsze tylko bo nie ma miejsca. A sam chyba powiesz, że na te strzępy prostej gdy już otworzyli jej 10 m bilety po 30 pln. to przesada. Ja nie żałuję pieniędzy na bilet bo poteafiłem nawet na vipa wpadać, ale jeśli chcemy frekfencję to ceny biletów nie mogą być zbyt wysokie i wyniki muszą być.
Reklama