UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Zaduszki sportowe

 
Elbląg, Zaduszki sportowe
Reklama

ZKS Olimpia Elbląg wraz z Kołem Olimpijczyka i Oldboja zaprasza wszystkie organizacje sportowe, sportowe kluby seniora, kibiców oraz rodziny zmarłych sportowców, działaczy, sędziów na kolejną już Mszę Świętą Zaduszkową w intencji wszystkich ludzi sportu, którzy odeszli do wieczności.

Prosimy zainteresowane organizacje o wyznaczenie swojego przedstawiciela do odczytania na początku Mszy Świętej nazwisk zmarłych – ludzi sportu, których chcieliby wspomnieć podczas uroczystości.

Plan:

- Rozpoczęcie Mszy Świętej o godzinie 18:00

- Wyczytanie zmarłych przez zgłoszone organizacje

- Zapalenie symbolicznego znicza przy krzyżu na cmentarzu Agrykola

- Po zakończonej uroczystości – koło Olimpijczyka i Oldboja zaprasza na krótkie spotkanie wspomnieniowe do siedziby klubu przy ul. Agrykola 8

 

Msza Święta odbędzie się w środę, 27 listopada, o godzinie 18. w Kościele Parafialnym pw. Wszystkich Świętych przy ul. Agrykola.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 25.11.2019 (poniedziałek) poprzez:

adres mailowy klub@zksolimpia.pl

kontakt telefoniczny 55-233-34-34 (od 10:00 do 15:00) lub osobiście w budynku klubu Olimpii Elbląg u p. Stanisława Fijarczyka.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

ks. Paweł Guminiak

Prezes ZKS Olimpia Elbląg

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama