UWAGA!

Zagrają trampkarze (piłka nożna)

W sobotę w Elblągu rozegrany zostanie turniej halowej piłki nożnej dzieci z rocznika 1993. Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Olimpia Elbląg.

Z udziałem sześciu zaproszonych drużyn i dwóch elbląskich zespołów rozegrany zostanie turniej halowej piłki nożnej dzieci z rocznika 1993. Zawody odbędą się w sobotę 25 lutego w hali MOS przy ul. Kościuszki. Uroczyste rozpoczęcie turnieju przewidziano na godz. 8.30, natomiast zakończenie planowane jest na godz. 15. Organizator - Klub Sportowy Olimpia Elbląg do udziału w turnieju zaprosił następujące zespoły: Zalew Frombork, Unię Tczew, Lechię Gdańsk, Naki Olsztyn, Jeziorak Iława i Olivię Gdańsk. Do tych ekip dołączą jeszcze dwa zespoły gospodarzy. W drużynie Olimpii grają również chłopcy z Domu Dziecka w Elblągu, stąd też na widowni można się spodziewać sporej grupy wychowanków tej placówki, z opiekunami oraz dyrektorem Franciszkiem Dawgulem, który bardzo często kibicuje swoim podopiecznym.
     Na zakończenie turnieju odbędzie się mecz pokoleń, w którym zespół Olimpii z rocznika 1993 zagra z drużyną sponsora turnieju, zespołem Troll występującym w rozgrywkach Elbląskiej Ligi Halowej. Organizatorzy gorąco i serdecznie zapraszają na turniej wszystkich kibiców.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama