UWAGA!

Zagrali najmłodsi (tenis)

 
Elbląg, Zagrali najmłodsi (tenis)
fot. nadesłana

10 stycznia odbył się pierwszy turniej w tym roku z cyklu JetSystem Active Team Junior Cup. Turniej był rozgrywany w 2 kategoriach wiekowych.

W kategorii do lat 8 najlepszy był Igor Cylkowski, 2. Igor Bazela (obaj chłopcy z B&M Tennis Club z Elbląga), 3. miejsce zajęła zawodniczka z Sopotu Paulian Grechuta. Po najmłodszych weszły dzieci, które rywalizowały w kategorii pomarańczowej - do lat 9. Kolejny swój turniej wygrał Wiktor Bieliński, 2. miejsce wywalczyła Inka Wawrzkieiwcz a 3. Olek Wornkowski. Obaj chłopcy w tej kategorii wiekowej na podium również z B&M Tennis Club z Elbląga.
       Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a już w najbliższy weekend zapraszamy na korty B&M tennis Club na Wojewódzki turniej klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatek (do lat 12).
      
       Dobrze zaprezentowali się w pierwszym turnieju po przerwie świątecznej starsi zawodnicy B&M tennis Club, którzy wyjechali na turniej do Gdyni. Hania Jankowska zameldowała się w ćwierćfinale turnieju singlowego i półfinale w grze deblowej. Kuba Sowa przegrał w kontuzja w meczu półfinałowym turnieju singlowego a tym samym musiał zrezygnować z gry deblowej. Gratulujemy.
      
Bartłomiej Kierwiak, trener B&M Tennis Club
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama