UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Zagrali o puchar burmistrza

 
Elbląg, Zagrali o puchar burmistrza
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl
Reklama

W środę, 13 listopada został rozegrany turniej brydża sportowego pn. XXI Memoriał Tomasza Kasperka i Mistrzostwa Nowego Dworu Gdańskiego o Puchar Jacka Michalskiego z cyklu Grand Prix Powiśla, Warmii i Żuław w rekordowej i silnej obsadzie z udziałem brązowego medalisty Mistrzostw Świata z Orlando Bogusława Gierulskiego i mistrzów Polski Andrzeja Fronczaka i Marka Lichockiego z Elbląga.

Uczestnicy zawodów minutą ciszy uczcili pamięć znakomitego brydżysty Tomasza Kasperka z Nowego Dworu Gdańskiego. Poza pracą pasją Tomasza był sport a w szczególności brydż. Tomasz po studiach nie porzucił tej pasji i gdy tylko wrócił do Nowego Dworu Gdańskiego, zaczął aktywnie działać na rzecz popularyzacji, rozwoju brydża i integracji miłośników królewskiej gry. Był   animatorem i organizatorem z grupą działaczy turniejów lokalnych, regionalnych i interregionalnych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem brydżystów Powiśla, Warmii, Pomorza i Żuław. Cieszył się wielkim szacunkiem i uznaniem brydżystek i brydżystów. Patronką tych turniejów memoriałowych od 1998 roku jest małżonka Wiesława Kasperek, znakomita brydżystka, laureatka wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. W Otwartych Mistrzostwach Nowego Dworu Gdańskiego po zaciętej i pasjonującej rywalizacji fair play wygrał duet Andrzej Fronczak i Marek Lichocki - Elbląg - 64,06 %, dalsze  miejsca na podium zajęli: 2. Bogusław Gierulski Elbląg - Ryszard Pichla Braniewo 3. Andrzej Szyc - Elbląg - Wojciech Krzyszczak - Braniewo, zaś w konkurencji Kobiet i Par Mikstowych zwyciężyły Rena Bieda - Regina Wołek Elbląg, wyprzedzając Annę Dworakowską - Suchacz  - Marka Czaplińskiego - Elbląg oraz Iwonę Smilgin - Jerzego Kwoczka - Gronowo Górne. Łącznie startowało 19 duetów. Gratulacje dla zwycięzców na podium. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Otwartych Mistrzostwach  Pasłęka o Puchar Pola Golfowego, które odbędą się w środę,  20 listopada o godz. 17. Na zwycięzców czekają puchary i nagrody rzeczowe oraz nagrody losowe.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama