UWAGA!

Zakończenie sezonu wrotkarskiego na torze Kalbar

 Elbląg, Zakończenie sezonu wrotkarskiego na torze Kalbar
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu informuje, że 28 listopada 2019 r. sezon wrotkarski na torze Kalbar został zakończony. Od tego dnia trwa przerwa techniczna, która jest niezbędna do przygotowania toru do sezonu zimowego. Do momentu uruchomienia toru łyżwiarskiego obiekt pozostanie nieczynny.

Zakończenie sezonu wrotkarskiego na torze łączy się z rozpoczęciem prac przygotowujących obiekt do sezonu zimowego oraz do zmrożenia tafli. Póki to nie nastąpi, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników łyżew na Kryte Lodowisko im. Heleny Pilejczyk przy ul. Karowej 1. Z ogólnodostępnych ślizgawek można korzystać we wtorki, czwartki i piątki o godzinach: 18.00 i 19.00, a w soboty i niedziele o: 12.30, 13.30, 14.30, 15.40 i 16.40. Wyjątek stanowi sobota, 30 listopada, kiedy to na lodowisku rozgrywane będą eliminacje do VI Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja Czerkawski Cup. Wówczas ślizgawki nie odbędą się.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • W sumie dla zwykłych śmiertelników to te lodowisko za bardzo nie jest. Na tylu tysięczne miasto tylko po godzinie.
  • Masz rację, do tego wpuszczana jest pewna grupa młodzieży ( inną bramką ), która skutecznie przeszkadza innym użytkownikom ( płatnikom). Albo jeżdżą nie zwracając uwagi na innych, albo zbijają się w grupę skutecznie zakłucają jazdę. Porządkowy nie reaguje. Proszę kierownictwo MOSiR o interwencję w tej sprawie. Strach o małe dzieci.
  • Codziennie tamtędy przejeżdżam i podziwiam to "cudo" . Coś mi się wydaje że tam od dawna już trwa sezon pontonowo - kajakarski
Reklama