UWAGA!

Zapisz się na obóz tenisowy w Łebie

 
Zapisz się na obóz tenisowy w Łebie

Obóz odbędzie się w terminie 14 – 24 lipca 2019 w miejscowości Łeba. B&M Tennis Club dla uczestników obozu przygotował nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy. Dla każdego uczestnika przewidziane są trzy godziny treningu tenisa dziennie, w niewielkich grupach, maksymalnie sześcioosobowych.

Zakwaterowanie w komfortowym hotelu Nord Camp w Łebie. Nowy ośrodek sportowy z przeznaczeniem dla tenisistów. Położony jest w bliskim sąsiedztwie przyrody naturalnej otuliny Słowińskiego Parku Narodowego, 900 m od Jeziora Łebsko (3-go co do wielkości jeziora w Polsce), a także szlaku rowerowego Euro Velo 10 (międzynarodowej trasy rowerowej Morza Bałtyckiego).
       Ośrodek dysponuje bardzo bogatą bazą rekreacyjno–sportową z zapleczem do organizacji zajęć sportowych na ogrodzonym terenie ponad 3 500 m2, do której należą:
       - 10 otwartych kortów tenisowych
       - 3 boiska do siatkówki
       - 2 boiska Street Ball
       - 1 boisko do piłki ręcznej plażowej, alternatywnie 2 boiska do piłki siatkowej, bądź dwa boiska do Beach tenisa
       - kilka boisk do Badminton
       - 2 baseny:
       głębokość do 1,2 m
       głębokość do 1,7 m
       - place zabaw na powietrzu
       - siłownia
       - stoły do tenisa stołowego
       - piłkarzyki
       - duża sala audiowizualna
      
       B&M Tennis Club dla uczestników obozu przygotował Nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy. Dla każdego uczestnika przewidziane są 3 godziny treningu tenisa dziennie, w niewielkich grupach, maksymalnie 6-osobowych (jeden trening przed południem, drugi trening po południu(gra na punkty )
           
       ABC Tenisa – program dla początkujących
       Trenerzy B&M wiedzą jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, zarówno małym jak i dużym, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Poprzez wdrożenie programu Mini Tenisa - Play & Stay początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa w wystarczającym stopniu, aby po obozie czerpać radość z gry na korcie.
            
       Szkolenie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych
       Treningi prowadzone będą w sposób dynamiczny, różnorodny, w oparciu o system szkoleniowy Tennis 10, zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Doświadczeni trenerzy poprawią technikę gry, doradzą najlepsze rozwiązania, a także zwrócą uwagę na kluczowe elementy taktyczne, co pozwoli uczestnikom poczynić wyraźne postępy w swojej grze. Nie zabraknie również ciekawych ćwiczeń, gry na punkty z rówieśnikami, a także długich wymian z trenerem.
           
       Poza treningami tenisa ziemnego, obozowicze aktywnie spędzą dzień uczestnicząc w zajęciach rekreacyjnych. Wychowawcy zorganizują rozgrywki zespołowe, takie jak: piłka nożna, piłka plażowa, siatkówka, koszykówka, unihokej. Dla amatorów tenisa stołowego organizowany będzie turniej. Podczas upalnych dni korzystać będziemy z basenu zlokalizowanego w naszym ośrodku. Ponadto będziemy korzystać z kąpieli w morzu. .Dodatkowo obozowicze będą uczestniczyć w zajęciach ukierunkowanych na wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, konkursach sprawnościowych, grach i zabawach.
       Po aktywnie spędzonym dniu uczestnicy obozu wezmą udział w programie wieczornym: dyskoteki, konkursy, gry i zabawy integracyjne, a także zabawy terenowe.
       Wśród dodatkowych atrakcji również: SeaPark ( całodniowa wycieczka) oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.
           
       Cena 2250zł obejmuje:
       - zakwaterowanie w komfortowym hotelu,
       - wyżywienie (trzy posiłki dziennie),
       - dwa treningi tenisowe dziennie,
       - 1 trening ogólnorozwojowy dziennie,
       - 1 trening sprawnościowy dziennie,
       - stretching,
       - treningi relaksacyjne,
       - SeaPark,
       - basen,
       - opiekę wychowawców,
       - ubezpieczenie,
       - dojazd w obie strony
       - pamiątki dla obozowiczów
             
       Termin zgłoszeń i składania kart kwalifikacyjnych oraz wpłata zadatku w wysokości 1000zł do 01 czerwca 2019. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 1 lipca.
       Liczba miejsc ograniczona.
       Dodatkowe informacje pod nr tel. 510 520 283
      

       ----- artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej