UWAGA!

Zapowiedź sezonu – Maraton i Dni Otwarte w Centrum Tańca Promyk

 Elbląg, Zapowiedź sezonu – Maraton i Dni Otwarte w Centrum Tańca Promyk
fot. nadesłana

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji, a jak wiadomo, każdy koniec jest początkiem czegoś nowego… W Centrum Tańca Promyk startujemy z nowym sezonem tanecznym! Mamy nadzieję, że wszyscy są gotowi na kolejne taneczne wyzwania. Rozpoczynamy 16 września Maratonem Naborowym – przyjdź, zobacz i znajdź swój styl. Od 17 września, przez dwa tygodnie, możesz również sprawdzić swoje umiejętności w trakcie Dni Otwartych – w tym czasie zajęcia są całkowicie za darmo!

Taneczny Maraton Naborowy
       Nowy sezon rozpocznie Maraton Naborowy, który odbędzie się 16 września w holu głównym CSE „Światowid” od godziny 16:00 do 19:00. W trakcie Maratonu zostanie zaprezentowana pełna oferta Centrum Tańca „Promyk” Będzie można zobaczyć pokazy różnych form tańca oraz samemu spróbować swoich sił na bezpłatnych warsztatach. Na Maratonie odbędą się pokazy taneczne takich form jak m.in.: lady latino, taniec towarzyski, hip-hop, stepy czy stay fit, po czym każdy będzie mógł wziąć aktywny udział w darmowych warsztatach. Zaprezentujemy propozycje dla dzieci i młodzieży, ale nie zabraknie także propozycji dla osób dorosłych, dlatego warto przyprowadzić dziecko, ale również samemu poczuć klimat proponowanych zajęć, zobaczyć jak pracują instruktorzy, zatańczyć i wybrać najlepszą formę dla siebie. Maraton zostanie zrealizowany w ramach zadania "Aktywność sportowa = zdrowie", dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg. Wstęp jest bezpłatny.
      
       Dni Otwarte
       Od 17 do 30 września Centrum Tańca Promyk zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte. W tym czasie wszystkie kursy tańca w naszej szkole będą bezpłatne. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich sił i możliwości na zajęciach z różnych form tańca i wybrania najlepszej opcji dla siebie czy swojego dziecka.
       Z kursem tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży startujemy już od 15 września.
       Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem kursów tańca w sezonie 2018/2019 dostępnym na stronie Centrum Tańca Promyk.
      
      
Paula Radzikowska, CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama