UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapraszamy na IV Bieg Mikołajów

Elbląg, Zapraszamy na IV Bieg Mikołajów

Stało się już tradycją, że co roku w okresie mikołajek w Elblągu odbywa się bieg charytatywny, w którym mieszkańcy pomagają chorym dzieciom i młodzieży. W tym roku impreza, organizowana przez Stowarzyszenie EL Aktywni i Hospicjum Elbląskie, odbędzie się 8 grudnia. Start biegu o godz. 11 na dużej polanie w Bażantarni. Zapisy właśnie ruszyły.

Co roku w Biegu Mikołajów bierze udział około 200-250 osób i na taką frekwencję także i tym razem liczą organizatorzy. W biegu może wziąć udział każdy, kto ukończył 12. rok życia (osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców) i wpłaci wpisowe (co najmniej 15 zł), które zostanie przeznaczone na cel charytatywny.

- Co roku Biegowi Mikołajów przyświeca charytatywny cel, tak też będzie tym razem. Dzięki współpracy z Hospicjum Elbląskim w tym roku zbieramy fundusze na pomoc 17-letniej Sandrze, która cierpi na zespół Arnolda-Chiariego i wymaga długotrwałej rehabilitacji. Potrzebne są środki na zakup łóżka medycznego i na zabiegi rehabilitacyjne – mówi Łukasz Piśkiewicz, prezes Stowarzyszenia Krzewienia Sportu EL Aktywni.

Start i meta Biegu Mikołajów będzie znajdować się na dużej polanie w Bażantarni. Impreza ma charakter koleżeński, a trasa biegu będzie miała około 7 km długości i będzie przebiegała w wolnym tempie po chodnikach wzdłuż ulic: Marymoncka, Piłsudskiego, Dąbka, Nowowiejska, Górnośląska, Agrykola, Chrobrego i Sybiraków. Na mecie na każdego uczestnika będzie czekała gorąca zupa, a na koniec odbędzie się licytacja fantów, z których dochód również zostanie przeznaczony na pomoc Sandrze. Organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie całe rodziny. Osoby od 12. roku życia wystartują w Biegu Mikołajów, a dla dzieci do 12. roku życia przygotowano mały bieg mikołajów (start bezpłatny) oraz atrakcyjne zabawy, które zapewni Centrum Rekracyjno-Edukacyjne Kuldomek. Na wszystkich będą czekać przed startem mikołajowe czapeczki.

 

Zapisy na Bieg Mikołajów prowadzone są przez stronę internetową elektroniczne zapisy.

 

Patronem medialnym IV Biegu Mikołajów jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

 

 

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama