UWAGA!

Zatańcz z nami już od września

Elbląg, Zatańcz z nami już od września

Centrum Tańca "Promyk" zaprasza dużych i małych, tych starszych oraz tych najmłodszych na zajęcia taneczne w nowym sezonie. Mile widziani są wszyscy, którzy marzą o tym, żeby nauczyć się tańczyć, bądź dla których taniec jest pasją i realizacją siebie czy Ci, którzy traktują go po prostu jako zabawę.

Zajęcia w Centrum Tańca „Promyk” ruszają od 17 września i przez dwa tygodnie, w trakcie Dni Otwartych treningi będą bezpłatne. Dni Otwarte rozpocznie Maraton Naborowy, podczas którego można sprawdzić się w różnych formach, obejrzeć pokazy taneczne czy skonsultować się z instruktorem w celu dobrania dla siebie czy swojego dziecka odpowiedniej formy aktywności. Maraton odbędzie się 16 września w godz. 16-19 w holu głównym CSE „Światowid”.
       W nowym sezonie w Promyku każdy znajdzie coś dla siebie! Dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat w soboty odbywa się Rytmika, czyli zajęcia ruchowe oraz nauka podstaw tańca w formie zabawy. Nieco starsze dzieci (4-6 lat) zapraszamy do Dziecięcej Akademii Tańca. Tu nauczą się podstaw tańca nowoczesnego i ludowego, a przede wszystkim tańca towarzyskiego, który pomaga rozwinąć pamięć ruchowo-taneczną i koordynację ciała. Zajęcia dla początkujących odbywają się raz w tygodniu, należy wybrać dzień, w którym dziecko będzie uczęszczać na zajęcia: środę, czwartek lub sobotę.
       Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży to propozycja dla osób w wieku 7-15 lat. Młodzi ludzie uczą się nie tylko kroków walca angielskiego, wiedeńskiego czy rumby, ale także zyskują prawidłową postawę oraz wiedzę o tym, jak kulturalnie zachować się w każdej sytuacji. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (sobota i niedziela). Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży rozpoczynamy już 15 września. Dzieci w wieku 6-12 lat zapraszamy na zajęcia Sumba Kids i Hip-Hop, a nieco młodsze dziewczynki, bo od 5 roku życia, zapisać można na Gimnastykę artystyczną, która łączy w sobie elementy akrobatyki, baletu i tańca. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w niedzielę.      
       Dorosłym proponujemy niedzielne zajęcia z tańca towarzyskiego – dla par, które chcą doskonale czuć się na parkiecie. Mamy też propozycję na relaks, wzmocnienie mięśni, odciążenie kręgosłupa i obniżenie poziomu stresu. Pilates, bo o nim mowa, zawiera elementy jogi, baletu i ćwiczeń siłowych, których istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Z kolei wyrzeźbić ciało i spalić kalorie pomagają Stepy – platformy, za pomocą których wykonujemy rozmaite układy choreograficzne polegające na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Najbardziej intensywne są zajęcia pomagające wymodelować ciało, wzmocnić wszystkie partie mięśni  i spalić kalorie, czyli Stay Fit trening funkcjonalny. Paniom szczególnie polecamy Lady Latino z elementami bachaty oraz energetyzującą porcję wysiłku na piłkach, czyli Fit Ball. Seniorom natomiast proponujemy zajęcia z tańca towarzyskiego dla par 60+, których celem jest nauka tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz poprawa koordynacji i sprawności fizycznej.
       Pełna oferta dostępna na stronie.
       Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
       tel. +48  55 611 01 30/40
       tel. kom. +48 609 977 220
       e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl
      
Paula Radzikowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama