UWAGA!

Zimowy Puchar Województwa

 Elbląg, Zimowy Puchar Województwa

Trampkarze Olimpii Elbląg (rocznik 2005 i młodsi) wystartują w nowej inicjatywie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, w którym mecze będę rozgrywane na pełnowymiarowych sztucznych boiskach. W najbliższy weekend odbędzie się pierwsza faza tych rozgrywek.

Żółto-biało-niebiescy będą gospodarzem turnieju nr 4. Rywalizacja będzie się toczyć w niedzielę, 17 listopada, na stadionie przy ul Skrzydlatej od godz. 11. Przeciwnikami Olimpii będą: Huragan Morąg, GKS Grunwald Gierzwałd i Pomowiec Gronowo Elbląskie.

Łącznie będzie rozgrywanych pięć równoległych turniejów. Gra się systemem każdy z każdym. Drużyny z miejsc 1-3, awansują do kolejnej fazy – 1/2 finału.

Olimpia w Zimowym Pucharze Województwa będzie złożona głównie z zawodników rocznika 2006 i być może kilkoma graczami z rocznika 2005 na co dzień reprezentujących zespół występujący w CLJ U-15. Trenerem będzie Sebastian Cierlicki.

Rozgrywki zostały zaplanowane na listopad i grudzień 2019 roku. Okres po Nowym Roku zostanie przeznaczony na turnieje klubowe oraz przygotowania do wiosennych rozgrywek trawiastych.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama