UWAGA!

Złota polska jesień zaprasza na bieg na orientację

 
Elbląg, Złota polska jesień zaprasza na bieg na orientację
fot. nadesłana

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia z MOSiR-em zapraszają na II rundę jubileuszowego X Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację, które odbędzie się w sobotę, 17 listopada.

Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów w Bażantarni przy restauracji "Myśliwska". Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych na jesienny, średniodystansowy bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Bażantarni. Start pierwszego zawodnika o godz. 10.
       Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu Sport-Ident. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Ostatnio odbyły się tutaj Mistrzostwa 16. PDZ oraz Wojska Polskiego w Biegu na Orientację. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni naszą Wysoczyzną. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny (jest kategoria rodzinna) i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie. Zgłaszenia do środy, 14 listopada.
      
Bolesław Czechowski, Eko GRYF
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama