Złoto dla IKS Atak (podnoszenie ciężarów)

Elbląg, Złoto dla IKS Atak (podnoszenie ciężarów)

26 kwietnia w miejscowości Ostrów Mausz odbył się turniej „IX Bursztynowej Sztangi” Niepełnosprawnych w podnoszeniu ciężarów. Zawodnik IKS Atak Elbląg uczestniczący w zawodach zdobył złoty medal.

Pierwsze miejsce w kategorii do 49 kg zdobył Jakub Ruciński,  natomiast Jaromir Brekau w kategorii 88 kg zajął piąte miejsce. Trenerem sekcji jest Grzegorz Rajkowski.
       Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” Elbląg, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach osób niepełnosprawnych zaprasza do zapisów na treningi, spróbowania swoich sił wszystkich niezdecydowanych. Gwarantujemy świetną atmosferę na treningach, niezapomniane wspomnienia oraz rehabilitacje przez sport.