UWAGA!

Znajdź sposób na aktywność na zajęciach w Promyku

 Elbląg, Znajdź sposób na aktywność na zajęciach w Promyku

Żeby się chciało tak, jak się nie chce. Jesień, za oknem szaro, mokro i wietrznie. Wszystko przemawia za tym, żeby zostać w domu, pod kołdrą, z niezdrowymi przekąskami przed telewizorem czy komputerem. Co robić w takiej sytuacji? Skąd wziąć motywację w te ponure dni?

Jednym z rozwiązań może być wybranie zajęć, które nas zmotywują do regularnych ćwiczeń, gdzie poznamy ciekawych ludzi, z którymi wspólnie się zmęczymy, wymienimy wrażeniami czy też sposobami na jesienne chandry i niechęci. Zajęcia, na których energetyczni instruktorzy przywitają nas optymizmem i uśmiechem.

Właśnie takie zajęcia oferuje Centrum Tańca „Promyk”, które ma bogatą propozycję zajęć tanecznych czy ruchowych, ćwiczeń na stepach albo z piłkami gimnastycznymi. Panie szczególnie zapraszamy na zajęcia Lady Latino, gdzie można spróbować się poruszać w rytmach latynoskich solo, czyli bez partnera. Poza tym jest sporo zajęć z elementami tańca. Pokazujemy, że taniec można uprawiać również poprzez inne formy aktywności fizycznej. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień - popołudniami i wieczorami, i są propozycją dla wszystkich, którzy chcą naładować baterie i przewietrzyć głowę po pracy.

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zakupienia karnetu open, który umożliwia wejścia na wszystkie zajęcia w ciągu miesiąca.

Staramy się, by CT „Promyk” był takim miejscem, do którego może przyjść każdy, by spróbować swoich sił w tańcu lub na zajęciach ruchowo-tanecznych.

 

Poniżej zamieszczamy grafik zajęć

Lady Latino - zajęcia pozwolą paniom poczuć się kobieco i zmysłowo, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukłą sylwetkę.
       Zajęcia: wtorek – 19:30 – 20:25, czwartek – 20:15 – 21:10
       Instruktor: Marta Pilipczuk
      
       Stay fit trening funkcjonalny - to najbardziej intensywne spośród zajęć, które pomogą wymodelować ciało, wzmocnić wszystkie partie mięśni i spalić kalorie.
       Zajęcia: poniedziałek 20:00 – 20:55, środa – 19:00 – 19:55
       Instruktor: Kinga Kania
      
       Pilates -połączenie jogi, ćwiczeń siłowych. Pilates relaksuje, wzmacnia mięśnie, odciąża kręgosłup i obniża poziom stresu.
       Zajęcia: wtorek 20:00 – 20:55, instruktor: Paulina Karpińska
       Zajęcia: czwartek 18:15 – 19:10, instruktor: Paulina Czyżyk


       Fit Ball - trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek, który pomaga wzmocnić mięśnie, poprawić równowagę oraz utrzymać prawidłową postawę i stabilizację ciała.
       Zajęcia: wtorek 18:30 – 19:25, czwartek 19:15-20:10
       Instruktor: Marta Pilipczuk
      
       Stepy to platformy, za pomocą których wykonujemy rozmaite układy choreograficzne polegające na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Zajęcia pomagają wyrzeźbić ciało i spalić kalorie.
       Zajęcia: środa 20:00 – 20:55, piątek 19:15 – 20:10
       Instruktor: Marta Pilipczuk 

CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama