UWAGA!

Zostań ratownikiem wodnym

 
Zostań ratownikiem wodnym

Elbląskie WOPR zaprasza wszystkie osoby, które potrafią pływać i mają ukończone 18 lat do wzięcia udziału w profesjonalnym, a zarazem ciekawym kursie na Ratownika wodnego MSW.

Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe organizuje Kurs Ratownika Wodnego (stopień zawodowy). Szkolenie realizujemy zgodnie z Rozporządzeniem MSW z dnia 21 czerwca 2012r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym. Jest to ciągłe szkolenie niepodzielone na żadne etapy ani stopnie pośrednie.
            
       Czas trwania: Szkolenie obejmuje min. 63 jednostki dydaktyczne (20 teoria, 43 praktyka) realizowane na pływalni oraz na wodzie otwartej. Czas trwania całego szkolenia uzależniony jest od specyfiki grupy, terminu oraz miejsca szkolenia. Szczegółowy harmonogram podawany będzie na spotkaniach organizacyjnych.
            
       Wymagania wstępne:
       - Dobry stan zdrowia
       - Umiejętności pływackie
       - 18 lat
      
       Koszt kursu: 1.100zł ( w cenę wliczone są wejścia na basen, egzamin, wyrobienie dokumentów z tytułem Ratownika Wodnego)
      
       Przed rozpoczęciem szkolenia zapraszamy na spotkanie organizacyjne i weryfikację umiejętności pływackich, które odbędą się 8 września 2018 o godz. 11.00 na Krytej Pływalni MOSiR ul. Robotnicza 68 (godz. 11:00 sala IKS ATAK, godz 12:00 sprawdzian basenowy).  Każdy uczestnik szkolenia otrzyma jasną informację, na jakim etapie się znajduje i co musi zrobić, aby spokojnie ukończyć szkolenie.
            
       Podczas zajęć stawiamy przede wszystkim na różnorodność technik nauczania. Chcemy, by nasi kursanci byli w jak największym stopniu przygotowani na ewentualne zdarzenia podczas pracy ratownika wodnego.
        
       Zapraszamy również osoby dorosłe na kursy nauki pływania i doskonalenia umiejętności pływackich już od września.
       Chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizowanych przez nas szkoleń? Zadzwoń i zapisz się już dziś tel. 55 230 40 55.

       ---- artykuł sponsorowany -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej