UWAGA!

Zwycięstwo elbląskich szczypiornistów na zakończenie rozgrywek (piłka ręczna)

Elbląg, Zwycięstwo elbląskich szczypiornistów na zakończenie rozgrywek (piłka ręczna)
Fot. AD

Drużyna Wójcik Meble- Techtrans udanie zakończyła rozgrywki I Ligi. Elblążanie we własnej hali pokonali AZS UW Warszawa 31-25 (16-13). Zobacz fotoreportaż.

Pierwszą połowę lepiej zaczęli goście z Warszawy, w 4 min. prowadzili nawet 5-2. Elbląski zespół wyglądał na zaskoczony, lecz rozkręcał się z minuty na minutę. Gdy w 7 min. przy stanie 3-6 nasz zawodnik Damian Malandy za niesportowe zachowanie został ukarany karą 4 minut wydawało się, że warszawianie jeszcze bardziej odskoczą. Nic takiego się jednak nie stało. Techtrans przetrwał grę w osłabieniu i zaczął odrabiać straty. W końcu w 19 min. po silnym rzucie ze środka Mirosława Ośko doprowadził do remisu 9-9. W 22 min. elblążanie wyszli na prowadzenie po bramce Kamila Dukszto i jak się później okazało nie oddali go już do końca meczu. W końcówce pierwszej połowy nasz zespół powiększył przewagę i schodził na przerwę z wynikiem 16-13. 
         Druga połowa to spokojna gra naszej drużyny i kontrolowanie wyniku. W 36 min. przewaga wynosiła co prawda tylko dwie bramki, ale Techtarns przyśpieszył i momentalnie „odjechał” gościom. W 43 min. wynik brzmiał 21-17, a w 47, po bramce którą rzucił Ośko 24-19. W tym momencie było wiadomo, że wysoko wygrją elblążanie. W końcówce goście zniwelowali stratę do czterech bramek, lecz ostatnie akcje należały do miejscowych. Najpierw trafił Szczepański, a w ostatniej minucie wynik na 31-25 ustalił Ośko. Było dużo błędów, początek należał do gości, którzy przyjechali tu z wiarą w zwycięstwo. Wprowadziłem pewne zmiany i zaczęło to lepiej funkcjonować. W drugiej połowie dominowaliśmy na boisku- powiedział trener Techtarnsu Grzegorz Czapla.
      
       Składy zespołów:
       Techtarans
: Wróbel, Rycharski, Michałów 2, Ośko 10, Perwenis, Dukszto 8, Januszewski, Długosz, Kwiatkowski 3, Sadowski, Gryz 4, Fonferek 1, Szczepański 2, Malandy 1.
       AZS: Malanowski, Koziński 1, Wysocki 4, Kowalski, Puszkarski 5, Różański 3, Nasiadko, Monikowski Ł. 3, Troński, Wiak 5, Szpejna 1, Monikowski B. 3. 
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama