UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Lublin się zbroi, trener - marzenie, Lubin - się zbroi, zakontraktowane zawodniczki w ilościach hurtowych a u nas znów liczymy na dzieci z Truso i że nie dopadną nas kontuzje. Przed spadkiem do niższej ligi ratuje nas tylko fakt że nie można spaść jak się płaci hajs, może na jeszcze jeden sezon go wystarczy a co potem? Budyń się rozkręci, zabłyśnie i przejdzie (w najlepszym wypadku do ligi zagranicznej tak jak Świeża, Aliona pewnie też myśli i jakimś porządnym zespole żeby móc dźwigać medal - na który swoją grą zasługuje. Zostaną nam Asia W Hania Y i może Wiolka Pająk. Ja się pytam, Kim grać? ja się pytam gdzie są sponsorzy i kasa co robiły władze klubu żeby ściągnąć takich ? Ja wiem najlepiej się wymądrzać ale czemu nikt nawet nie próbuje nic robić, promocja klubu leży i kwiczy. Przeglądam sobie profile społecznościowe tych największych klubów to u nas jest medialna pustynia, całe szczęście że jeszcze od czasu do czasu Portel coś skrobnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    7
    Bon ton(2020-05-12)
  • @Bon ton - Maruda jesteś, masz kasę to dawaj będziemy też się zbroić
  • Krytyku bez odwagi żeby się podpisać. .. Masz coś do powiedzenia to wal, a nie czepiasz się człowieka, który pisze prawdę! Ma absolutną rację. To nie jest zespól na superligę. .. To najwyżej namiastka, zaczyn zespołu. .. Nie sądziłem, że tak się cofniemy w rozwoju. Przykre.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Kibic_z_dala(2020-05-12)
  • @Kibic_z_dala - A Ty jak się podpisałeś. .. anonimku Kolejna miernota emigracyjna ?!
  • @Bon ton - Bo MKS to dream team. Pensja samego tego trenera to kilka naszych zawodniczek, kluczowych zawodniczek. Nie juniorek. Dołożysz się; )
  • @Bon ton - Trudno z Twoją wypowiedzią się jest nie zgodzić. Aliona to wielki talent i zasługuje na grę w dużo lepszej lidze a Justyna jak wróci do formy sprzed kontuzji to też powinna dla swojego dalszego rozwoju zmienić ligę.
Reklama