UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma co się podniecać, to jest już zespół skazany na "zdobycie"ósmego / ostatniego / miejsca. Co ciekawe, tak czy tak nie spadną i "prezeska"może spać spokojnie, chyba że zabraknie kasy?
  • @wicia - To jest właśnie internet. 20 razy napiszesz o regulaminie rozgrywek ZPRP na 2019/20,a ten dalej swoje.
  • @wicia - To taka liga z której nikt w tym sezonie nie spada. Masz kasę to grasz, nie ważne jak, ale grasz
  • @wicia - Regulamin rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet 2019/2020 Rozdział II punkt 3 : drużyna z miejsca 8 spada do rozgrywek I ligi kobiet. Zwycięzca dwumeczu pomiędzy mistrzyniami grupy A i B I ligi w piłce ręcznej kobiet w sezonie 2019/2020 uzyskuje prawo uczestnictwa rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2020/2021.
  • @wicia - Jesteś zacofanym i zakompleksionym trollem, który w kółko pisze to samo. Jak masz jakieś kompleksy na punkcie Pani Grażyny Kluge to zgłoś się do psychologa - ona w odróżnieniu do Ciebie coś w życiu działa a Ty zawsze będziesz nikim !
  • Ale co?On o tym wie doskonale, tłumaczyłem te przepisy nie raz. Jedzie po Starcie, bo zarządzają klubem ludzie z PO. Robi błąd, mieszając sport z polityką. Przejął by Start PIS, odwróciłoby mu się o 180 stopni. Bez sensu, ale on nie jest kibicem.
Reklama