UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dziewczyny przegraly ten mecz brakiem sprytu i ogrania w tej lidze. Nie ma co narzekać tylko trzeba dać spokojnie pograć tej drużynie, która ma wielki ponetncjał, który widać. Jeżeli ktoś tego nie widzi to jest ślepy. Aleksandra Hypka broniła nie możliwe piłki, inne dziewczyny również grały dobrze, ale doświadczony zespół z Jaroslawia okazał się lepszy. Dziewczyny na pewno podniosą się z tej porażki i wyciągną wnioski. A że grać potrafią to wystarczy taki fakt, że 5 zostalo powołanych do Reprezentacji Polski juniorek, słabych tam się nie bierze. Trzymajcie się dziewczyny dumni po zwycietwie wierni po porażce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  3
  Darek153(2021-09-29)
 • @Darek153 - Nie gramy w Juniorlidze tylko Superlidze. Rozliczamy je z gry. Drużyna bez pomysłu i mieszanki doświadczenia i młodości nie ma prawa odpalić. Bat w postaci dłuższego kontraktu mlodych zawsze działa w dwie strony. Słabe zwolnić się po sezonie nie chcą blokują miejsce innym. Ja tej chorej strategii opartej na dziadowskich oszczędnościach nie kupuję. Klub został zasilony z miasta jak należy. Nie było obcinki kasy będącej zielonym światłem na zatrudnienie samych praktycznie dziewczynek bez ogrania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  4
  Kibiczobowiązkowymloginem(2021-09-29)
 • @Kibiczobowiązkowymloginem - Jak te dziewczyny blokują miejsce innym ?, to kierownictwo Startu kontrakty podpisywało z tymi dziewczynami, to kierownictwo Startu bierze na siebie odpowiedzialność za wynki sportowe. przypomnę również że w tym dorosłym składzie z JKS Jaroslaw w Elblągu przegrywaliśmy 21: 26,i 28:33,więc czego chcesz od tych mlodych dziewczyn. Dopóki będą grać dla Startu napewno slowa złego na nie nie napisze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Darek153(2021-09-29)
 • @Darek153 - Nikt tu nie bierze odpowiedzialności. To klub sportowy rodem z Misia Barei.
Reklama