UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nawet jeśli Aliona po tym sezonie odejdzie do innego zespołu ta ja będę się cieszył, że chociaż przez rok mogłem w Elblągu na żywo oglądać zawodniczkę tej klasy i nic nie zmieni mojej sympatii do tej dziewczyny – do końca jej kariery będę jej kibicował, niezależnie gdzie będzie grała bo to prawdziwa perła. Każda piłkarka ręczna chce się rozwijać, dobrze zarabiać i to jest normalne. Aliona oddaje niesygnalizowane rzuty, potrafi szybko rozgrywać, oddaje rzuty nawet przy bloku, jest mega zwinna i zasługuje na to by grać w lepszej lidze niż polska. Do końca sezonu na pewno będzie z Nami.
  • Gdzie ma odejść?
  • Ale z czego Ty się cieszysz ? Ktoś dobrze poinformowany robi wrzutkę z dziękujemy Aliona i już robi się ferment. Jeśli prawdą jest, że już podpisała to zrobiła to w pierwszym możliwym dla siebie terminie jakby już nóżkami przebierała siedząc na walizkach. Chociaż nie znam meritum to nie oceniam nikogo negatywnie, może bardzo niski angaż dostała w Starcie. Rozwijać to ona mogła się w Starcie doskonale w końcu to Superliga i gra się z najlepszymi. Wartość kontraktu tej zawodniczki nie wzrasta razy 2 tylko dlatego, że wypełniła zadania w sezonie. Jeśli klub nie zatrzymuje zawodniczki, która stała się filarem zespołu to jest poważny dramat. A ściągnął ją zaledwie na początku sezonu, ok podpisał tylko na rok (bo forma i zawodniczka to zawsze bądź co bądź zagadka)i papa dziękujemy. U nas proszę Pani coś takiego jak podwyżka, lepsza motywacji do gry nie ma. Proszę się rozwijać w lepszym klubie bo u nas Aliona nic już nie osiągniesz. Może tak się u nas negocjuje i przedłuża kontrakty. Na litość. Bo lojalność to żadna cecha w relacji klub-zawodnik.
Reklama