UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Załóżmy przez chwile, że Kobierzyce to kraina miodem i mlekiem płynąca. A wszystko kręci się tam wokół ręcznej tak jakbyś sobie tego życzył. Będziesz samozwańczym szefem klubu kibica, wyjazdy, otoczka, oprawa splendor dla zwycięskiego KPR. Będziesz mieszkał we wsi na wyzgizdowie otoczonym obwodnicą Wrocka ale wszystkim dumne ogłosisz, że jesteś wrocławianinem ;) Niby coś tam wiesz gdzie dzwoni, bo pisali że gmina bogata ale jak to przenieść na warunki elbląskie. A tak to wyglądałoby w praktyce, to Gronowo byłoby bogatą gminą nie Elbląg. Tak jak Bielany wrocławskie podatkowo należą do Kobierzyc nie Wrocławia. Czy bogaty Wrocław błyszczy w ręcznej męskiej lub żeńskiej. Nie musi nic nie musi. Progres małymi krokami, małą łyżeczką robią w Kobierzycach nie dream team za grubą kasę podatnika np. Żebyś dobrze to zrozumiał i Start i Olimpia ma ten sam problem... cash baby, cash baby ale ten zawodowy sport nie musi być priorytetem społecznym jak widać. Bywa gorzej. Zaorali ręczną żeńską w Szczecinie a ten sam magiel sponsoruje teraz męską ręczną tam dopiero mają kibice wkur...
  • Kasa i poparcie społeczne - walczę o to dla Startu przez większą część mojego życia z wszystkimi, którzy chcą go zaorać. Reszta nie warta czytania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    krzychu7777(2020-03-01)
  • @krzychu7777 - Ja widzę, że warta czytania i odbiór mojej opinii jest całkiem ok. Człowieku jesteś poważnym przypadkiem mitomana. Walczysz o kasę centusiu ? Ale mamy tu bohatera. Walczysz o poparcie społeczne ? Wpływowy jesteś bardzo. Coś jak influencer. A co piłka ręczna jest napiętnowana i musisz walczyć o to poparcie ? Garstka lubi, garstka bez sensu pluje a reszta ma to w poważaniu jak milion innych spraw którymi żyją.
  • @krzychu7777 - Lepszego celu nie masz w życiu. Coś dla siebie zrób lepiej. Głowa się przewietrzy od tego fermentu. Albo haracz dla klubu albo jesteś w opcji zaorać klub. Ciekawa alternatywa.
Reklama