UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ile jeszcze razy to dziadostwo elbląskie będzie pokazywane w państwowej telewizji ? Przecież to pośmiewisko dla miasta i upokorzenie na całą Polskę. Czas wycofać ten zespół z extraklasy bo nawet nie utrzymałby się w regionalnej strefowej Warmińsko-Mazursko - Podlaskiej II lidze. Niech zastępcy prezydenta Elbląga pokażą jaja jak faceci, wyciągną wnioski i zamkną piłkę ręczną w Elblągu skoro nikt nie potrafi kultywować wielkich tradycji tej dyscypliny. Żal pieniędzy na to dziadostwo. Nawet Prezydenta miasta z jego zastępcami nie widać na zawodach, skandal.
  • Dużo masz racji ale ogólnie wiedzę na temat piłki ręcznej masz zerową. Tak dla twojej wiedzy abyś się douczył otóż nie ma takiego tworu jak na jaki się powołujesz czyli regionalnej strefowej warmińsko-mazursko-podlaskiej II ligi.
  • Żal to jest ciebie trolu internetowy
  • Missan chodzi i dobrze, coś tam teraz się pewno ugra więcej. Wróbel z Zielińskim mają wywalone. Chodził Wilk, oczywiście Nowaczyk. Gintowt koniunkturalnie przed wyborami, za Słoniny była wielka smuta Startu, więc i jemu się udzieliło. Gburzyński pewno chodził, choć nie musiał, bo za jego kadencji klub pozyskał EB.
Reklama