UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Całkowicie nie potrafię zrozumieć działań władz tego klubu /Zarządu/. Windowanie cen biletów tak jak by uzyskane z niech środki finansowe miały poprawić kondycję tego klubu przynoszą odwrotny skutek. Otóż na trybunach totalna pustka i wiatr hula miedzy siedzeniami, pieniędzy i tak nie ma jak i dopingu. Zarząd uczył się chyba ekonomi w ZSRR. Tylko pogratulować.
  • To dostałeś masę plusów od ciemnej masy, która nie ogarnia, że o biletach decyduje zarządca hali czytaj MOSiR. Klub nigdy nie łykał tej puli do klubowej klasy.
Reklama