UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Quo vadis mieście Elblągu ??? O Truso był ostatnio ciekawy artykuł, tego zespołu już nie ma, co będzie? Tak naprawdę to już mi nawet nie żal tego miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    9
    krzychu7777(2021-04-09)
  • @krzychu7777 - Co przepraszam ? A co ma Truso do EKS. Miały wygrać +12 bramek żebyś klaskał. To się zawijaj i manetki na zachód. Jakby jakością tego miasta był Twój klubik.
  • @krzychu7777 - O Starcie również był ciekawy artykuł. Jak zadziwiająco nieadekwatną kasę uzyskał a pozostałe kluby sportowe tego miasta guzik. Sen zimowy miałeś Panie kolego ? Idź, aktywuj magiczne moce, zrób coś i przynieś dwa melony do klubu co sezon jak chcesz wyników. A jak lubisz się użalać nad sobą na smutno to oszczędź nam swojej gadki.
  • Nawet jeżeli to tylko 6,7 miejsce to w najwyższej klasie rozgrywkowej. Potem 1 liga męska ręcznej, potem siatkówka żeńska i nożna. Taka powinna być wysokość i kolejność przyznawania dotacji. Wiem, że kibice Olimpii zaraz tu się odezwą oburzeni, ale wybaczcie. .. kopanie pilki za kilkanaście tysięcy miesięcznie, bez efektów, O sporcie młodzieżowym nie wspomnę- nasz prezydent już dawno go pogrzebał a działania pozorowane nic tu nie zmienią. Moje trenujące dzieci miały okazję na własnej skórze się o tym przekonać.
  • @:( - Jakoś nikt nie podejmuje tematu do dyskusji jak Ty masz obraz piłkarza III ligi rozgrywek z zarobkami kilkanaście tysięcy zł miesięcznie. ..
Reklama