UWAGA!

ABC Dom świętuje jubileusz promocjami!

 ABC Dom świętuje jubileusz promocjami!
Fot. Mikołaj Sobczak

Drzwi, podłogi i okna – to wszystko, wraz z usługą montażu, znajdziesz w ABC Dom. Salon już 3 sierpnia świętuje trzy lata działalności w Elblągu. To świętowanie oznacza promocje, z których skorzystamy przez cały miesiąc! Zobacz zdjęcia.

Drzwi ramowe, płytowe, przesuwane, zewnętrzne, a także systemy drzwi ukrytych – czekają na Ciebie w ABC Dom. Potrzebujesz pomocy w doborze najlepiej pasujących drzwi do Twoich pomieszczeń? Otrzymasz ją właśnie tutaj!

W salonie i na jego stronie internetowej znajdziesz także bogaty wybór paneli podłogowych. Możliwości jest wiele, jak choćby deski podłogowe, panele winylowe... Dzięki szerokiej ofercie i fachowemu doradztwu na pewno wybierzesz podłogę swoich marzeń dla każdego pomieszczenia!

Wszystko to oferuje salon przy ul. Pestalozziego 5, zapewniając jednocześnie wiele promocji nie tylko przy okazji jubileuszu. Warto zaznaczyć, że w asortymencie obejmującym ofertę renomowanych producentów znajduje się m. in. ekonomiczna seria drzwi Erkado w cenach marketowych.

- Przed Tobą budowa lub remont? Koniecznie odwiedź ABC Dom i zobacz, że najlepsze rozwiązania nie muszą być drogie! Wybór należy do Ciebie, montaż możesz zostawić nam. Znajdziesz nas również na Facebooku - podkreśla załoga salonu.

Jubileuszowe promocje można sprawdzić tutaj.

 

ABC Dom

ul. Pestalozziego 5, Elbląg (wejście od ul. Pocztowej)

739 197 000

poniedziałek - piątek 11-18

sobota 10-15

-- artykuł sponsorowany --


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie